Рішення №275287

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа № 22ц-1144/2006                                              Головуючий в 1-й інстанції

Категорія ЗО                                                                                                    Нестерук В.В.

Доповідач      Клочко В.П.

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

„26 жовтня» 2006 року колегія судової палати з цивільних справ Апеляційного суду м. Севастополя в складі:

головуючого  -  Сімоненко В.М.

суддів      -  Клочка В.П., Алєєвої Н.Г.

при секретарі - Соменко С.П.

за участю - представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі цивільну справу за заявою ОСОБА_3про відстрочку виконання рішення місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 21 червня 2006 року за апеляційною скаргою ОСОБА_3на ухвалу місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 01 вересня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 01 вересня 2006 року відмовлено в заяві ОСОБА_3 про відстрочку виконання рішення цього ж суду від 21 червня 2005 року про її виселення з АДРЕСА_1 в м. Севастополі.

В апеляційній скарзі ОСОБА_3 просить ухвалу суду скасувати через невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи.

Розглянувши матеріали справи, вивчивши доводи скарги, колегія суддів вважає, що скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Постановляючи ухвалу, суд виходив з того, що законних підстав для задоволення заяви ОСОБА_3 та повторного відстрочення виконання рішення суду в матеріалах справи немає.

З такими висновками погоджується колегія суддів, оскільки вони зроблені на підставі повного та всебічного розгляду всіх обставин справи, з дотриманням вимог матеріального та процесуального права.

Згідно зі ст.373 ЦПК України, за наявності підстав, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім'ї), за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання рішення і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання  рішення.

2

Судом встановлено, підтверджено матеріалами справи, що ухвалою місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 04 листопада 2005р., зміненою ухвалою Апеляційного суду м. Севастополя від 14 грудня 2005 року, відстрочено виконання рішення місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 21 червня 2005 року про виселення ОСОБА_3 та її дітей із спірної квартири до 01 червня 20 06 року.

Після спливу строку відстрочення виконання рішення заявниця знову звернулась до суду з аналогічною заявою. При цьому законних підстав для повторного відстрочення виконання рішення остання не навела.

Приймаючи до уваги, що ОСОБА_3 раніше надалась можливість відстрочення виконання рішення суду, а нових підстав для повторного відстрочення заявниця не навела, суд правильно відмовив їй в задоволенні заяви.

Підстав для зміни чи скасування винесеного судового рішення колегія суддів не знаходить.

Керуючись ст.ст.303-315 ЩІК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_3-відхилити.

Ухвалу місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 01 вересня 2006 року залишити без змін.

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.