Рішення №278735

Справа № 22-ц-1703-Ф/06

апеляційний суд автономної республіки крим

Головуючий суду першої інстанції Суддя-доповідач суду апеляційної інстанції

Короткова Л.М. Мудрова В.В.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

З жовтня 2006 року колегія суддів судової палаті у цивільних справах Апеляційного

суду Автономної Республіки Крим у м. Феодосії у складі:

головуючого - судді                                      Притуленко О.В.

суддів:                                     мудрової В.В.,

Мамасуєвої Л.О.,

при секретарі  Апостолові О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Феодосія апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Керченського міського суду АР Крим від 20 лютого 2006 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з Керченського відділення Ощадбанку № 4552 суми 3978 грн. за договірним зобов'язанням.

Ухвалою суду від 20 лютого 2006 року в задоволенні заяви ОСОБА_1 відмовлено, оскільки із заяви ОСОБА_1 і поданих ним документів вбачається спір про право.

Не погодившись з ухвалою суду, ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій посилається на те, що судом порушені норми процесуального права, оскільки ним була заявлена вимога, яка грунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі, а тому висновок суду про те, що із заяви і поданих документів вбачається спір про право -помилковий.

Дослідивши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги, судова колегія вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

З матеріалів справи вбачається, що 20 лютого 2006 року ОСОБА_1 звернувся до Керченського міського суду АР Крим із заявою про видачу судового наказу (а.с. 7). Вимоги цієї заяви грунтуються на порушенні майнових прав заявника, яві полягають в тому, що Керченським відділенням Ощадбанку № 4552 відсоткова ставка в розмірі 2 % річних за період з травня 1998 року до лютого 2006 року нарахована не була. У заяві ОСОБА_1 зазначив що сума, яку він просив стягнути мала бути нарахована відповідно до договору про відкриття поточного рахунку в іноземній валюті, укладеного між ним та Керченським відділенням Ощадбанку № 4552.

В обґрунтування вимог заявник додав до заяви договір про відкриття поточного рахунку НОМЕР_1, укладений 26 вересня 2001 року (а.с. 20).

Оскільки безспірних доказів невиконання відповідачем зобов'язань на заявлену суму матеріали справи не містять, колегія суддів приходить до висновку щодо Правильності висновку суду першої інстанції щодо необхідності відмови ОСОБА_1 у видачі йому судового наказу. Тому підстав для задоволення апеляційної скарги ОСОБА_1 і скасування ухвали суду першої інстанції колегія судців не вбачає.

Керуючись статтею 303, пунктом 1 частини 2 статті 307, пунктом 1 статті 312, статтею 314 Цивільного процесуального кодексу України, колегія суддів судової палати по цивільних справах,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - відхилити.

Ухвалу Керченського міського суду АР Крим від 20 лютого 2006 року залишити без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту проголошення, однак може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом двох місяців з дня набрання законної сили.