Рішення №278743

Справа № 22-Ц-5837/ 2005р.

УХВАЛА про прийняття апеляційної скарги

02 листопада 2006 року                                                                 м. Харків

Суддя судової колегії судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Коростійова В.І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на ухвалу судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 09 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до територіального . управління Державної судової адміністрації в Харківській області, Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Державного казначейства України про стягнення втрати частини заробітної плати, -

встановив:

Апеляційна скарга ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на ухвалу судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 09 жовтня 2006 року за формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, подана в строк встановлений ст. 294 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху немає.

Апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти апеляційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на ухвалу судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 09 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до територіального управління Державної судової адміністрації в Харківській області, Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Державного казначейства України про стягнення втрати частини заробітної плати.

Ухвала оскарженню не підлягає.