Рішення №278756

Справа № 22-ц - 5891/2006.                                  Головуючий 1 інст Ольховський Є.Б.

Категорія: діяльність                                         Доповідач   Луспеник Д.Д.

господарських товариств

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до розгляду

03 листопада 2006 р.                                                                       м. Харків

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Луспеник Д.Д.

розглянувши апеляційну скаргу генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ТАВАССО» на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 26 вересня 2006 р.

по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «ТАВАССО» про визнання недійсним рішення загальних зборів товариства ,-

встановив:

Алеляційна скарга генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ТАВАССО» на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 26 вересня 2006 р. оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження. Таким чином підстав для залишення апеляційної скарги без руху не має.

У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Прийняти апеляційну скаргу генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ТАВАССО» на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 26 вересня 2006 р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «ТАВАССО» про визнання недійсним рішення загальних зборів товариства, до розгляду апеляційним судом.

Ухвала оскарженню не підлягає.