Рішення №278802

апеляційний суд автономної республіки крим

у м. Феодосії

УХВАЛА

про відкликання апеляційної скарги

25 жовтня 2006 року   м. Феодосія колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у м. Феодосії у складі:

головуючого    - Ломанової Л.О.

суддів                - Полянської В.О.,

- Притуленко О.В. при секретарі   - Апостолові О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5. ОСОБА_6, ОСОБА_7 про повернення земельної ділянки, зайнятої домом ОСОБА_4, за апеляційною скаргою ОСОБА_8 -представника за довіреністю ОСОБА_4, на ухвалу Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим від 16 червня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Феодосійського міського суду від 16 червня 2006 року скасоване заборону Феодосійському міському управлінню земельних ресурсів оформлення будь-яких документів та здійснювати юридично значущі дії, що пов'язані з приватизацією земельної ділянки, площею 398 кв. м., за адресою: АДРЕСА_1.

В апеляційній скарзі ОСОБА_8 - представник за довіреністю ОСОБА_4 ставить питання про скасування ухвали Феодосійського міського суду від 16 червня 2006 року, як постановленої з порушенням норм матеріального та процесуального закону та передати питання на новий розгляд суду першої інстанції.

До розгляду справи по суті в апеляційній інстанції від ОСОБА_8 надійшла заява, в якій вона відкликає апеляційну скаргу з посиланням на норми ст. 300 ЦПК України.

Відповідно до вимог ч. 2, ч. З ст. 300 ЦПК України колегія суддів вважає за можливим повернути апеляційну скаргу ОСОБА_8 у зв'язку з її відкликанням, оскільки він таким чином має право розпорядитися своїми повноваженнями у відповідності до принципу диспозитивності процесу. .

Керуючись, ч. 2 і ч. З ст. 300 Цивільного процесуального кодексу України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5. ОСОБА_6, ОСОБА_7 про повернення земельної ділянки, зайнятої домом ОСОБА_4 повернути ОСОБА_8.

Справа № 22-ц-1522-Ф/2006          Головуючий суду першої інстанції Кисельова О.М.

Суддя-доповідач Полянська В.О.________________

Цивільну   справу   повернути   до   Феодосійського   міського   суду   Автономної

Республіки Крим.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двох місяців з дня набрання законної сили.