Рішення №278807

Справа № 22-Ц-5844/ 2006р.

УХВАЛА

03 листопада 2006 року                                                                                                 м. Харків

Суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області Коростійова В.І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу судді Дзержинського районного суду м. Харкова від 12 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди за приниження честі та гідності, -

встановив:

Ухвалою судді Дзержинського районного суду м. Харкова від 12 жовтня 2006 року позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди за приниження честі та гідності повернута позивачеві, за непідсудністю.

На зазначену ухвалу ОСОБА_1. подав апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Згідно ч. 4 ст. 295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали судді Дзержинського районного суду м. Харкова від 12 жовтня 2006 року ОСОБА_1. не подавав.

Апеляційна скарга на зазначену ухвалу подана 25 жовтня 2006 року, тобто з пропуском строку, встановленого ч. 2 ст. 294, ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали ОСОБА_1. не подавав.

Керуючись ч. З ст. 294 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили негайно і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили.