Рішення №278809

Справа № 22-ц - 5917/2006                                  Головуючий 1 інст Чередник В.Є.

Категорія: відшкодування збитків                                           Доповідач   Луспеник Д.Д.

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до розгляду

06 листопада 2006 р.                                                                       м. Харків

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Луспеник Д.Д.

розглянувши апеляційну скаргу представника товариства з обмеженою відповідальністю «СНІ» - Котляра Андрія Олексійовича на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 23 жовтня 2006 р.

по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «СІП» до ОСОБА_1, 3-я особа: ОСОБА_2 про відшкодування збитків,-

встановив:

Апеляційна скарга представника товариства з обмеженою відповідальністю «СІП» - Котляра Андрія Олексійовича на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 23 жовтня 2006 р. оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження. Таким чином підстав для залишення апеляційної скарги без руху не має.

У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Прийняти апеляційну скаргу представника товариства з обмеженою відповідальністю «СІП» - Котляра Андрія Олексійовича на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 23 жовтня 2006 р. по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «СІП» до ОСОБА_1, 3-я особа: ОСОБА_2 про відшкодування збитків, до розгляду апеляційним судом.

Ухвала оскарженню не підлягає.