Рішення №278819

Справа № 22-ц-5928/ 2006 p. Категорія: про стягнення заборгованності за послуги

Головуючий

1 інстанції - Сугачова О.О.

Доповідач - Трішкова І.Ю.

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 листопада 2006 р.                                                             м. Харків

Суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області Трішкова І.Ю., розглянувши апеляційну скаргу представника комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" - Панасенко Ірини Олексіївни на ухвалу Московського районного суду м. Харкова від 23 серпня 2006 р. по справі за позовом комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованності за послуги водопостачання,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Московського районного суду м. Харкова від 23 серпня 2006р. позовну заяву комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" визнано неподаною та повернуто позивачу.

06 жовтня 2006 року на зазначену ухвалу представник комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" - Панасенко І.О. подала апеляційну скаргу.

18 жовтня 2006 року представником комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" - Панасенко І.О. подана заява про відмову від апеляційної скарги.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 300 ЦПК України особа, яка подає апеляційну скаргу, мас право відкликати її до початку розгляди справи в апеляційному суді, а друга сторона має право визнати апеляційну скаргу обґрунтованою в повному обсязі чи в певній частині.

Згідно ч. З ст. 300 ЦПК України при відкликанні апеляційної скарги суддя, який готував справу до розгляду в апеляційному суді, постановляє ухвалу про повернення скарги.

За таких обставин апеляційна скарга представника комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" - Панасенко І.О. згідно вимог ч.З ст. 300 ЦПК України повертається апелянту.

На підставі викладеного, керуючись ч. 2, 3 ст. 300 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу представника комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" - Панасенко Ірини Олексіївни на ухвалу Московського районного суду м. Харкова від 23 серпня 2006 р. по справі за позовом комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства Вода" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованності за послуги водопостачання повернути апелянту. Справу направити до Московського районного суду м. Харкова.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня її постановлення.