Рішення №278823

Справа № 22-ас-5865/2006 p. Категорія: скасування рішення.

Головуючий

1 інстанції-      Артакова К.В.

Доповідач -      Малінська C.M.

УХВАЛА

06 листопада 2006 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого, судді               - Малінської C.M.

Суддів                                    - Бобровського В.В, Шевченко Н.Ф.

заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України по підготовці апеляційного розгляду адміністративної справи за апеляційною скаргою представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 27 вересня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_3 до Харківської міської ради про скасування рішення Харківської міської ради, -

ВСТАНОВИЛА:

При підготовці апеляційного розгляду справи з'ясовано склад учасників адміністративного процесу; обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; обставини, які визнаються та заперечуються особами, що беруть участь у справі. Клопотань про витребування доказів від особи,  що подала апеляційну скаргу, не надійшло. Вирішено інші питання, необхідні для апеляційного розгляду справи

Керуючись ст. ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Закінчити підготовку апеляційного розгляду адміністративної справи за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_3 до Харківської міської ради про скасування рішення Харківської міської ради.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на   14 - 00 год.   14 листопада 2006 року.

В судове засідання викликати сторони.