Рішення №278843

Справа - № 22-Ц-5607/06 p.                                    Головуючий 1 інст. - Ніколаєнко І.В.

Категорія - про захист честі, гідності                      Доповідач - Шаповал Н.М.

та ділової репутації

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 жовтня 2006 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого - Шаповал Н.М.

Суддів -              Хребтова В.П.

Маміної О.В.

При секретарі - Дмитренко A.M. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на подачу апеляційної скарги на рішення Київського районного суду м. Харкова від 23.08.2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до дочірнього підприємства Державного підприємства МВС України „Ресурси" в Харківській області „Харків - Ресурси", 3-я особа - директор дочірнього підприємства Державного підприємства МВС України „Ресурси" в Харківській області „Харків - Ресурси", про захист честі, гідності та ділової репутації, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Київського районного суду м. Харкова від 23.08.2006 року в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

05.10.2006 року ОСОБА_1. подана апеляційна скарга на зазначене рішення. Одночасно заявлено клопотання про поновлення строку на подачу апеляційної скарги, яке мотивовано тим, що копія рішення від 23.08.2006 року йому не була своєчасно вручена.

Вислухавши доповідь судді, дослідивши матеріали справи, судова колегія вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, у судовому засіданні 23.08.2006 року були оголошені вступна та резолютивна частини рішення. Копія повного тексту зазначеного рішення була направлена ОСОБА_1 лише 20.09.2006 року, про що свідчить повідомлення на аркуші справи № 237.

Відповідно до вимог ч. З ст. 294 ЦПК України суд за заявою особи, яка її подала, вирішує питання про поновлення строку на подачу заяви про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції.

Відповідно до вимог ст. 73 ЦПК України, суд поновлює строк, встановлений законом, за клопотанням сторони або іншої особи у разі його пропущення з поважної причини.

Враховуючи наведене, судова колегія вважає, що строк на подачу апеляційної скарги ОСОБА_1. пропущено з поважної причини; процесуальний строк необхідно поновити.

Керуючись ч. З ст. 294, ст. 297 ЦПК України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА:

Клопотання ОСОБА_1 задовольнити.

Поновити ОСОБА_1 строк на подачу апеляційної скарги на рішення Київського районного суду м. Харкова від 23.08.2006 року.

Прийняти до розгляду судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області  апеляційну  скаргу  ОСОБА_1  на рішення Київського районного суду м. Харкова від 23.08.2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до дочірнього підприємства Державного підприємства МВС України „Ресурси" в Харківській області „Харків - Ресурси", 3-я особа - директор дочірнього підприємства Державного підприємства МВС України „Ресурси" в Харківській області „Харків - Ресурси", про захист честі, гідності та ділової репутації.

Ухвала    оскарженню    не    підлягає,    оскільки    не    перешкоджає    подальшому провадженню по справі.