Рішення №278848

Справа № 22/1942                   Головуючий в суді 1-ї інстанції Тимошенко А.О.

Категорія 34                            Доповідач Балашкевич С.В.

Ухвала Іменем України

9 листопада 2006 року апеляційний суд Житомирської області в складі: головуючого судді Балашкевича С.В. суддів Рафальської І.М., Зарицької Г.В. при секретарі Малайчук Н.Д. за участі відповідачки та адвоката ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про оспорення батьківства за апеляційною скаргою відповідачки на ухвалу Малинського районного суду від 15 серпня 2006 року в частині зупинення провадження у справі, -

встановив:

У липні 2006 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3 про оспорення батьківства.

Ухвалою Малинського районного суду від 15 серпня 2006 року призначена судово - медична експертиза у звязку з чим провадження у справі зупинено.

Не погоджуючись з цією ухвалою в частині зупинення провадження у справі, відповідачка просить її скасувати, а справу передати на розгляд суду першої інстанції, посилаючись на порушення судом норм процесуального права.

Апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою Малинського районного суду від 15 серпня 2006 року призначена судово - медична експертиза, на час проведення якої провадження у справі зупинено.

Відповідно до частини 2 статті 202 ЦПК суд може за заявою особи, яка бере участь у справі, а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадку призначення судом експертизи.

З огляду на наведене, посилання апелянта на те, що у суду першої інстанції не було підстав для зупинення провадження у справі є необгрунтованими.

Ухвала в частині зупинення провадження у справі постановлена з додержанням норм процесуального права. Підстав для її скасування немає.

Керуючись ст.ст. 303,304,307,312-315 ЦПК України, апеляційний суд, -

ухвалив:

Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на ухвалу Малинського районного суду від 15 серпня 2006 року в частині зупинення провадження у справі відхилити.

Ухвалу Малинського районного суду від 15 серпня 2006 року в частині зупинення провадження у справі залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і з цього часу може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Головуючий

Судді