Рішення №279534

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

15.11.06 р.                     Справа № 38/409


Суддя господарського суду Донецької області Радіонова О.О.,

розглянувши позовну заяву Донецького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття м. Донецьк

до відповідача: Приватного підприємства „Промсервіс” м. Донецьк

про стягнення 850грн


Представникі сторін:

Від позивача: Євтухова Н.В. гол. спец. – юрисконсульт за дов. № 05-19/3430 від 24.10.2006р.

від відповідача: не зявився

ВСТАНОВИВ:


Позивач, Донецький міський центр зайнятості - робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття м. Донецьк звернувся до суду з позовною заявою до Приватного підприємства „Промсервіс” м. Донецьк про стягнення штрафу за порушення вимог ст. 8 Закону України „Про зайнятість населення” у сумі 850грн.

          Ухвалою суду від 20.10.2006р. господарський суд Донецької області відкрив провадження у справі та призначив попереднє судове засідання.

          Попереднє судове засідання відкладалося у зв’язку з необхідністю представлення сторонами витребуваних судом документів.

15.11.2006р. відповідач до попереднього судового засідання не з’явився, але надіслав до суду клопотання, в якому просить суд зупинити провадження у справі, у зв’язку з поданням адміністративного позову до господарського суду про оскарженням акту № 152 від 07.08.2006р. на підставі якого застосовані до відповідача штрафні санкції у розмірі 850грн.

Позивач клопотання відповідача підтримує.

Судом з’ясовано, що адміністративний позов про визнання не дійсними висновків акту № 152 від 07.08.2006р. до господарського суду надійшов та відкрито провадження у адміністративній справі № 18/447а, що підтверджується ухвалою суду від 15.11.2006р.

          Згідно вимог ч. 3 ст. 156 КАС України суд зупиняє провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі. З огляду на викладене, суд вважає, що клопотання відповідача підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене та керуючись п. 2 ст. 121, ч.3 п.1 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, суд-


УХВАЛИВ:

Зупинити провадження у справі № 38/409 за позовом Донецького міського центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття м. Донецьк до Приватного підприємства „Промсервіс” м. Донецьк про стягнення штрафу за порушення вимог ст. 8 Закону України „Про зайнятість населення” у сумі 850грн..

Після усунення обставин, що зумовили зупинення провадження у справі, провадження у справі буде поновлено та сторони будуть повідомленні про дату, час та місце розгляду справи.


Ухвала суду про зупинення провадження у справі може бути оскаржена.Суддя Радіонова О.О.

                              Надруковано3 примірника:

1.          Позивачу – 1.

2.          Відповідачу – 1.

3.          До справи – 1.