Рішення №279620

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


14.11.06 р.                     Справа № 8/206                     


за позовом Відкритого акціонерного товариства комерційного банку “Надра” , м.Київ

до відповідача Приватного підприємства “Валенто”, м.Донецьк

Про звернення стягнення на заставне майно на суму 2670778, 54 грн.


Суддя А.С. Ємельянов


Представники:

Від позивача: Рожественна Є.І.- по дов.

Келембет І.М.- по дов.

Від відповідача: не з’явився

В засіданні суду брали участьВідкрите акціонерне товариство комерційний банк “Надра” , м.Київ, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Приватного підприємства “Валенто”, м.Донецьк , про звернення стягнення на заставне майно на суму 2670778, 54 грн.


Враховуючи, що відповідач не з’явився на виклик суду, а також в засідання суду не надані витребувані судом документи та виникла необхідність витребування нових доказів, керуючись п.п.1,2,3 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд-


У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 11:00 год. 29.11.06 року.

Зобов’язати позивача представити в судове засідання розрахунок сумиборгу за несплаченими процентами, копію розрахунку надіслати на адресу відповідача.


Зобов’язати відповідача представити відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу; посвідчення на представника, документи, які посвідчують правовий статус підприємства (установи, організації) або структурного підрозділу, а також довідку про юридичну адресу та рахунки.


Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.


Явка сторін у засідання суду обов’язкова.


Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700, 00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).Суддя Ємельянов А.С.