Рішення №279636

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

07.11.06 р.                               № 21/1-04-13                                                                                                                                                                 

                                                            Господарський суд

на № 02-13/24479 від 27.10.06р.                              Кіровоградської області

вул. Луначарського, 29

м. Кіровоград, 25022


                                                             копія: УПФУ в м. Олександрія

провулок Леніна, 8

м. Олександрія, 28000

                                                            

Супровідним листом № 02-13/24479 від 27.10.06р. Господарським судом Кіровоградської області з посиланням на ч.1 ст.19 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) на адресу Господарського суду Донецької області надіслано адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м. Олександрії до Закритого акціонерного товариства “Енерговугілля” м. Донецьк, від імені якого діє Олександрійська філія Закритого акціонерного товариства “Енерговугілля”, про стягнення 2 283 792,21грн.


Частиною 1 ст.19 КАС України (територіальна підсудність адміністративних справ), на яку послався суд як підставу надсилання за підсудністю позову, визначено тільки, що адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача. Питання ж про передачу адміністративної справи з одного адміністративного суду до іншого врегульовано ст.22 КАС України, згідно ч.ч.3, 4 якої передача адміністративної справи з одного адміністративного суду до іншого суд здійснюється на підставі ухвали, яку може бути оскаржено, після закінчення строку на оскарження ухвали суду, а в разі подання апеляційної скарги - після залишення її без задоволення. Якщо ж суд вважає, що справа не підсудна адміністративному суду, до якого звернувся позивач, на підставі п.6 ч.3 ст.108 КАС позовна заява має бути повернена позивачеві з винесенням відповідної ухвали, яка також може бути оскаржена.


У зв’язку з викладеним адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м. Олександрії до Закритого акціонерного товариства “Енерговугілля” м. Донецьк про стягнення 2 283 792,21грн. повертається Господарському суду Кіровоградської області для винесення відповідного процесуального акту.


Додаток: адміністративний позов та додані до нього матеріали всього на 86аркушах.Суддя Матюхін В.І.           Надруковано примірників:

1 – Господарському суду Донецької області;

1 – УПФУ в м. Олександрія

1 – Господарський суд Кіровоградської області


Виконала: секретар с/з Ю.О. Шабан

Тел.381-91-18