Рішення №279704

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

15.11.06 р.                               № 43/76-63                                                                                                                                                                 

за позовом: Закритого акціонерного товариства “Донецький завод високовольтних опор” м.Донецьк


до відповідача: Приватного підприємства “Укртехзбут” м.Донецьк


про стягнення заборгованості у сумі 25273,18 грн.


Суддя Зубченко І.В.


ВСТАНОВИВ:Закрите акціонерне товариство “Донецький завод високовольтних опор” м.Донецьк, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідача, Приватного підприємства “Укртехзбут” м.Донецьк про стягнення заборгованості у сумі 25273,18 грн.

Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлене наступне:

До позовної заяви позивачем не додано доказів сплати державного мита, чим порушено вимоги п. 4 ст.63 ГПК України.

Згідно із Декретом Кабінету Міністрів України “Про державне мито” та Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, передбачено правило, відповідно до якого до позовної заяви повинно бути доданий оригінал платіжного доручення про перерахування державного мита з відміткою установи банку про зарахування державного мита до державного бюджету України.


До позовної заяви позивачем не додано доказів сплати 118 грн. 00 коп. на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, чим порушено вимоги п.10 ст.63 ГПК України.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002р. № 411 розмір витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу встановлено у сумі 118 грн. 00 коп.

Крім того, в позовній заяві всупереч вимогам п.6 ст.63 ГПК України не представлені докази направлення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.


Відсутність доданих до позовної заяви зазначених документів підтверджується актом розкриття конверту № 02-57/634 від 15.11.2006р., який складений концелярією господарського суду Донецької області.

За таких обставин позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню позивачу без розгляду.

                              

Керуючись п.п. 4, 6, 10 ст. 63 Господарського процесуального Кодексу України, господарський суд-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву Закритого акціонерного товариства “Донецький завод високовольтних опор” м.Донецьк до Приватного підприємства “Укртехзбут” м.Донецьк про стягнення заборгованості у сумі 25273,18 грн. без розгляду.


Додаток для позивача: позовна заява з додатками на 5 аркушах, акт розкриття конверту № 02-57/634 від 15.11.2006р., конверт.Суддя Зубченко І.В.                               


Надруковано 3 примірники:

1 – позивачу;

1 – відповідачу;

1 – статзвітність.