Рішення №280895


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

08.11.06р.


Справа № Б29/8/05


За заявою Північної МДПІ, м.Кривий Ріг,

до боржника ТОВ "Евінсс-Кривбас", м.Кривий Ріг,

про визнання банкрутом


Суддя Полєв Д.М.


Представники сторін: без участі сторін

від кредитора:

від боржника:


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство боржника порушено 18.01.05 р. за заявою кредитора.

31.03.05р. відбулось підготовче судове засідання у справі, боржника визнано банкрутом, відкрита спрощена процедура ліквідації у справі, передбачена нормами ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою суду від 02.08.05 р. за клопотанням арбітражного керуючого Шикіло О.Б. до боржника застосовано загальних судових прецедур банкрутства, введено процедуру розпорядження майном боржника, ініціюючого кредитора зобов’язано опублікувати в офіційних друкованих органах за свій рахунок оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника.

Оголошення про порушення провадження у справі опубліковано в газеті „Урядовий кур'єр” від 21.10.05р. № 200.

У тридцятиденний строк після публікації оголошення заяви про визнання грошових вимог до боржника подали такі кредитори:

1. Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Кривому Розі – 1287,50грн.

2. Управління Пенсійного фонду України у Жовтневому районі, м.Кривий Ріг – 1546,60грн.;

3. Жовтневий районний центр зайнятості. м.Кривий Ріг - 1538,06 грн.;


Крім того, до реєстру внесено вимоги наступних кредиторів:

1. Північна МДПІ, м.Кривий Ріг - 21975,86 грн.          

2. Дніпропетровське обласне відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м.Дніпропетровськ - 4553,87грн.

3. Працівники боржника - 35087,84 грн.;

4. ЗАТ "Укрпідшипник" - 17922,30 грн.


Згідно з частиною 6 ст. 14 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” розпорядник майна зобов’язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника згідно з їх заявами, а за їх відсутності, - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Крім того, розпорядник майна зобов’язаний окремо внести до реєстру відомості про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров’ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та даними обліку боржника.

Враховуючи викладене, від боржника та розпорядника майна слід витребувати інформацію з вищеозначених вимог.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 13-15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,


УХВАЛИВ:


1. Попереднє судове засідання призначити на 28.11.06 р. об 11:10, каб.54 приміщення господарського суду Дніпропетровської області.

2. Визнати обов’язковою явку у судове засідання кредиторів, боржника, розпорядника майна.

3. Зобов’язати розпорядника майна та боржника:

-          подати дані про вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника (згідно із заявами кредиторів та даними обліку боржника), та витяг із державного реєстру застав на майно, яке є предметом застави; довідку боржника про фактичну наявність заставленого майна на дату проведення попереднього судового засідання;

-          подати довідку боржника про суми вимог щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров’ю громадян (згідно із заявами кредиторів та даними обліку боржника).

4. Зобов’язати ЗАТ "Укрпідшипник" представити у судове засідання:

- докази відправки господарському суду заяви про визнання грошових вимог з додатками.


Представники боржника та кредиторів повинні мати у попередньому судовому засіданні оригінали доказів в підтвердження своїх вимог та заперечень.
Суддя


Д.М. Полєв