Рішення №282490


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

16.11.06р.


Справа № Б29/334-06


Суддя Полєв Д.М., розглянувши матеріали

за заявою ДПІ у м.Дніпродзержинську,

до Товариства з обмеженою відповідальністю "МЕТАЛУРГЕНЕРГОРЕМОНТ", м.Дніпродзержинськ, (ЄДРПОУ 25516443)

про визнання банкрутом

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви для розгляду у підготовчому засіданні.

Керуючись ст.ст. 11, 12, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 64-67, 86 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Призначити розгляд справи у підготовчому засіданні.

3. Визнати явку повноважних представників сторін у підготовче засідання, яке відбудеться 28.11.06 р. об 11:00год. у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в каб. № 54, обов'язковою.

4. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, який згідно ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачає зупинення виконання боржником грошових зобов’язань і зобов’язань щодо сплати податків і зборів ( обов’язкових платежів ), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов’язань та зобов’язань щодо сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.

5. Зобов'язати представити у судове засідання:

кредитора - надати згоду на участь в провадженні по справі в якості ліквідатора або надати кандидатуру арбітражного керуючого на цю посаду;

- додаткові докази щодо необхідності застосування до Боржника положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";

боржника - представити у судове засідання відзив на заяву (оформлену з додержанням вимог ст.11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"), копія статутних документів, довідку ЄДРПОУ.

6. Заборонити посадовим особам боржника або власнику його майна чи уповноваженому ним органу, або іншим особам вчиняти дії щодо реорганізації, ліквідації чи відчуження основних засобів, що належать ТОВ "МЕТАЛУРГЕНЕРГОРЕМОНТ"(юридична адреса: 51925, м.Дніпродзержинськ, вул.Червоногвардійська, буд.25, кв.13; код ЄДРПОУ 25516443).

7. Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, банку, Дніпропетровському обласному управлінню з питань банкрутства, Відділу державної виконавчої служби, Державному реєстратору Дніпродзержинської міської ради.


Суддя


Д.М. Полєв