Рішення №283476

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі

14 листопада 2006 р. Справа № 4/392-06


Суддя господарського суду Білоус В.В. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Державної податкової інспекції у м. Вінниці, 21027, м. Вінниця, вул.30-річчя Перемоги, 21, код ЄДРПОУ 13344037

до: Вінницької обласна організація ліберального молодіжного об"єднання, 21000, Хмельницьке шосе, 23, м. Вінниця, код ЄДРПОУ 24895390

про припинення юридичної особи

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 04 грудня 2006 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1114 , яке буде проводитись суддею Білоус В.В..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони до 29. 11. 2006р. через канцелярію з супровідним листом подати суду :

Позивачу : Оригінали документів в підтвердження позовних вимог, які вказані в додатку позовної заяви ( для огляду в судовому засіданні ); Докази неподання бухгалтерської звітності (із зазначенням виду платежу, терміну подання звітів та законодавство, що регулює відповідні платежі), звітів та інших документів, пов"язаних з обчисленням і сплатою податків, інших платежів, докази вручення ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі та копії позовної заяви керівнику або засновнику підприємства, правове обгрунтування підстав припинення юридичної особи; Письмові пояcнення засновників або керівників юридичної особи щодо припинення їх юридичної особи; Докази в підтвердження повноважень на підписання позовної заяви В. о. начальника ДПІ у м. Вінниця В. С. Горобця; Довідку про дату підписання позовної заяви; Інші докази в обґрунтування своїх доводів чи заперечень.

Відповідачу: Подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази , які у нього є для вирішення спору, зокрема: відзив на позовну заяву з доказами направлення його позивачу; Докази в підтвердження чи спростування позовних вимог; Установчі документи, довідку з ЄДРПОУ ( копії в справу, оригінали для огляду в судовому засіданні ); Письмові пояснення керівника або засновника щодо припинення або неприпинення юридичної особи; Інші докази в обґрунтування своїх доводів чи заперечень.

Зобов”язати Головне управління статистики у Вінницькій області надати довідку щодо перебування відповідача ( код ЄДРПОУ 24895390) на обліку ЄДРПОУ станом на 29.11.2006р.

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом.

6. Копію позовної заяви з доданими матеріалами направити відповідачу рекомендованим листом.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Білоус В.В.