Рішення №283709

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

20.11.06р.


Справа № Б40/232-06


За заявою Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дніпропетровську

до боржника товариство з обмеженою відповідальністю “Ферро - ДС”, м. Дніпропетровськ про визнання грошових вимог


Суддя Садиліна О.Є.


Представники : без участі сторін;


СУТЬ СПРАВИ :          

Справа про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Ферро-ДС”, м. Дніпропетровськ перебуває на стадії ліквідації.

Згідно ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до повноважень ліквідатора входить заявлення у встановленному порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.

Враховуючи викладене, суд вважає за доцільне зобов’язати ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю “Ферро-ДС” арбітражного керуючого Євстаф’єву В. В. розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.

Керуючись п.4 ст.65, ст.86 ГПК України, ст.ст.24, 25, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, -


УХВАЛИВ :


Зобов’язати ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю “Ферро-ДС” арбітражного керуючого Євстаф’єву В. В. в строк до 20.12.2006 р. розглянути вимоги кредитора –Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дніпропетровську, і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.

Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.


Суддя


О.Є. Садиліна

Помічник судді

З ОРИГІНАЛОМ ЗГІДНО

Т.В.Венгереш