Рішення №285374

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

"22" листопада 2006 р.

11:45

Справа №  9/684/06

м. Миколаїв

22 листопада 2006р., 12 год. 15 хв. м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22. каб. № 813

Господарський суд Миколаївської області у складі  судді Філінюк І.Г., при секретарі Сіренко І.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні  матеріали адміністративного позову:

Державна податкова інспекція у Заводському районі м.Миколаєва, м.Миколаїв, вул.Г.Петрової, 2-а, код ЄДРПОУ 34034315

до відповідача: Суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа ОСОБА_1, АДРЕСА_1, код ДРФО НОМЕР_1

За участю представників сторін:

Від позивача: Баришніков А.О., дор.№11000/9/10-000 від 03.10.2006р.

Від відповідача: представник не з'явився

Суть спору: припинення підприємницької діяльності.

       

           Позивач звернувся до господарського суду з позовними вимогами про припинення підприємницької діяльності - Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, м.Миколаїв

Відповідач вимоги суду не виконав, відзив на позов не надав, представник відповідача у судове засідання не з'явився, поштове повідомлення повернуто з відміткою поштового відділення «за даною адресою адресат відсутній».

Вислухавши представника позивача, розглянувши матеріали справи,  суд -

в с т а н о в и в:

Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_1, м.Миколаїв, зареєстрований Заводським райвиконкомом м.Миколаєва, про що видане свідоцтво НОМЕР_1.

Акт перевірки НОМЕР_2 свідчить про неподання відповідачем звітності до ДПІ з 01.04.2003 року.

Згідно довідки ДПІ б/н від 17.04.2006 року заборгованість у відповідача перед бюджетом відсутня.

Згідно ст. 58 ГК України (п.15) скасування (припинення) державної реєстрації суб'єкта господарювання здійснюється за його особистою заявою, а також на підставі рішення суду, або в інших випадках, передбачених законом.

Відповідно до п. 17 ст. 11 Закону України „Про державну податкову службу” податкові органи мають право звертатися  у  передбачених  законом  випадках до судових органів із  заявою  (позовною  заявою)  про  скасування  державної реєстрації юридичної особи.

Згідно п.2 ст.46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.2003р. № 755-ІV неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Враховуючи викладене,  позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 160-163, 167, 254 КАСУ господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ :

1. Припинити підприємницьку діяльність -Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1, код ДРФОНОМЕР_1, р/р відсутній) зареєстрований Заводським райвиконкомом м.Миколаєва, про що видане свідоцтво НОМЕР_1.

2. Постанову для виконання надіслати Державному реєстратору Заводському райвиконкому м.Миколаєва, якого зобов'язати повідомити суд про виконання постанови.

  

Постанова  або ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд  першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

  

  

Суддя

I.Г.Фiлiнюк