Рішення №288145

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


05.12.06 р.                     Справа № 32/231                     


Господарський суд Донецької області у складі

Головуючого Сковородіної О.М.

Судді                                         Зубченко І.В.

Судді                                         Мєзєнцева Є.І.

при секретарі судового засідання: Бахмет А.В.


за участю представників сторін:

від позивача: не з’явився

від відповідача: не з’явився

від третьої особи: 1. не з’явився

                     2. не з’явився

                     3. не з’явився

                     4. не з’явився


Розглянув у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “Київський лакофарбовий

завод” м. Київ

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “СоюзПромІнвестДонбас”

м. Донецьк

третя особа: 1. Приватне підприємство “Транслуч” м. Красний Луч

           2. Торгівельна компанія “ЛОТ” м. Миколаїв

           3. Державне підприємство “Донецька залізниця” м. Донецьк

4.Товариство з обмеженою відповідальністю ПКП “Уголь Трейд”

м. Новомосковськ

про стягнення заборгованості в сумі 13800, 00 грн.


ВСТАНОВИВ:


В провадженні господарського суду Донецької області знаходиться справа № 32/231 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Київський лакофарбовий завод” м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю “СоюзПромІнвестДонбас” м. Донецьк ; третя особа: 1.Приватне підприємство “Транслуч” м. Красний Луч, 2. Торгівельна компанія “ЛОТ” м. Миколаїв, 3. Державне підприємство “Донецька залізниця” м. Донецьк, 4. Товариство з обмеженою відповідальністю ПКП “Уголь Трейд” м. Новомосковськ про стягнення заборгованості в сумі 13800, 00 грн.


Розпорядженням Голови господарського суду Донецької області від 20.11.06р. був призначений колегіальний розгляд справи у зв’язку зі складністю та категорійністю спору, обставинами, що підлягають з’ясуванню під час слухання даної справи, а також зважаючи на необхідність створення належних умов для її розгляду.


04.12.06р. господарським судом отриманий від позивача супровідний лист з додатком – договором №4 від 19.01.06р. та специфікацією на постачання вугільної продукції в травні 2006р. від 28.04.06р. Також, позивач заявив клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з неможливістю з’явлення представника в судове засідання.


04.12.06р. господарським судом отриманий супровідний лист відповідача на виконання вимог ухвали від 16.11.06р. та додаткові письмові пояснення в підтвердження своїх доводів.


У зв’язку з нез’явленням представників сторін, третіх осіб та необхідністю витребування документів суд відкладає розгляд справи.


Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.ст. 77, 86, 87 ГПК України, суд


У Х В А Л И В:

19.11.06

Відкласти розгляд справи на 14:00 год. 25.12.06 року.

Зобов’язати третю особу 3 представити документи, які підтверджують правовий статус; довідку про включення до ЄДРПОУ; письмові пояснення по суті позовних вимог з урахуванням заперечень відповідача; довіреність на представника; представити суду документи, які мають відношення до перевози вантажу за накладною №48346072.


Зобов’язати третю особу 4 представити документи, які підтверджують правовий статус; довідку про включення до ЄДРПОУ; письмові пояснення по суті позовних вимог з урахуванням заперечень відповідача; довіреність на представника; письмово пояснити суду: чи був укладений з позивачем договір №4 від 19.01.06р. на постачання вугілля, якщо так – чи здійснена за цим договором поставка продукції з наданням доказів такої поставки.


Роз’яснити сторонам, третім особам 3,4, що за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України)


Явка представників сторін, третіх осіб 3, 4 в судове засідання обов’язкова.Суддя Сковородіна О.М.                               


Суддя І.В. ЗубченкоСуддя                                                             Є.І. Мєзєнцев