Рішення №288758

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

04.12.06 р.                     Справа № 31/244                     


Суддя господарського суду Донецької області Ушенко Л.В.

При секретарі судового засідання Москалик В.В.

розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства „Торезький машинобудівний завод” м.Торез


за позовом - Державної податкової інспекції у м. Торезі

до Відкритого акціонерного товариства „Торезький машинобудівний завод” м. Торез

про стягнення активів в рахунок погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 25 203,97грн.


про стягнення активів в рахунок погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 38 521,3 грн.


В присутності представників сторін:

Від заявника (відповідач по справі): Чесноков В.М. – довіреність

Від боржник (позивач по справі): Чапланов А.В. – довіреність


ВСТАНОВИВ:


Державна податкова інспекція у м. Торезі звернулась до господарського суду з позовною заявою до Відкритого акціонерного товариства „Торезький машинобудівний завод” м. Торез про стягнення активів в рахунок погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 38 521,3 грн.

Постановою господарського суду Донецької області від 24.10.2006р. позовні вимоги позивача були задоволені в повному обсязі.

Відповідач - Відкрите акціонерне товариство „Торезький машинобудівний завод” м.Торез звернувся до господарського суду Донецької області із заявою про відстрочку виконання постанови по справі 31/244 на строком на три місяця (вх. № 02-41/45242 від 22.11.06р.).

В обґрунтування заяви відповідач пояснив, що підприємство на даний час знаходиться у скрутному фінансовому стані, у нього відсутні активи та підприємство знаходилось у стадії банкрутства і справа припинена в зв’язку з укладенням мирової угоди.

В підтвердження тяжкого фінансового стану заявник надав суду фінансовий звіт ВАТ „Торезький машинобудівний завод”, згідно якого у підприємства наявні збитки від господарської діяльності, та ухвалу господарського суду від 02.08.05р. про затвердження мирової угоди та припинення провадження у справі № 32/147Б за заявою Торезької ОДПІ про банкрутство ВАТ „Торезький машинобудівний завод”.

Представник ДПІ у м.Торезі надав заперечення на заяву про відстрочку виконання постанови, вважає відстрочення виконання постанови недоцільним.


Суд дійшов до висновку, що наведені заявником обставини достатньо обґрунтовують складність виконання постанови, що обумовлює можливість відстрочки виконання постанови по справі строком на три місяця.

Керуючись ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд –


УХВАЛИВ:


Відстрочити виконання постанови від 24.10.06р. по справі № 31/244 за позовом Державної податкової інспекції у м. Торезі до Відкритого акціонерного товариства „Торезький машинобудівний завод” м. Торез про стягнення активів в рахунок погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 38 521,3 грн. строком на три місяця.


Суддя Ушенко Л.В.