Рішення №289127

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"02" листопада 2006 р.

Справа № 3/506/06


Миколаїв

За позовом: Прокурор Казанківського району Миколаївської області в інт. Держави в особі Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області, Миколаївська обл.., смт. Казанка, пр-т Миру,208

До відповідача: ТОВ «Агрофірма «Степове», Миколаївська обл.., Казануівський р-н, с. Дмитрівка

Про стягнення заборгованості по орендній платі


Суддя Смородінова О.Г.

П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від позивача: Дорошенко С.Я., за дорученням;

Від відповідача: Цюпа В.П., за дорученням;

Прокурор: Біоносенко В.В.

В судовому засіданні присутні:


СУТЬ СПОРУ:

Прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача на користь позивача заборгованості в сумі 2486,31грн. Свої позовні вимоги ґрунтує на підставі норм Закону України «Про оренду землі».

В судовому засіданні прокурор та позивач надали заяву про відмову від позову, в зв’язку з тим, що відповідач погасив існуючу заборгованість в повному обсязі.

Відповідач в судовому засіданні також вказує на те, що заборгованість перед позивачем погашена. В зв’язку з наведеним просить припинити провадження у справі.

02.11.2006р. прокурор та позивач в судовому засіданні клопочуть про припинення провадження у справі в зв’язку з відмовою від позову, оскільки відповідач погасив заборгованість в повному обсязі.

Відповідно до ст. 80 ГПК України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято господарським судом.

Розглянувши письмову заяву позивача та прокурора про відмову від позову, суд встановив:

Заява підписана уповноваженими на те особами.

Позивач та прокурор відмовляються від позову й просять припинити провадження у справі.

Враховуючи викладене господарський суд вважає, що ця відмова діючому законодавству не суперечить , не порушує інтереси інших осіб.

Як свідчать матеріали справи, спір врегульовано сторонами в добровільному порядку та між сторонами не залишилося неврегульованих питань, які були підставою для подання позову.

Таким чином, на підставі викладеного, відповідно до статті 22 ГПК України не має підстав не прийняти відмову позивача та прокурора від позову.

Керуючись ст. 80, ст. 86 ГПК України, суд –


УХВАЛИВ:


Провадження у справі припинити.

Суддя

О.Г. Смородінова