Рішення №291283

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

23.11.06

          Справа №17/682-06.


За позовом: Прокурора Сумської області в інтересах державив особі Державної компанії з утилізації відходів як вторинної сировини «Укрекокомресурси» Кабінету Міністрів України, яку за дорученням представляє Сумське обласне управління «Сумиекокомресурси» з утилізації відходів як вторинної сировини державної компанії «Укрекокомресурси» Кабінету Міністрів України, м. Суми

                    

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Екологія Сумщини», м. Суми

про розірвання договору та визнання права власності.

Суддя Коваленко О.В.


Представники:


Від позивача не з‘явився.

Від відповідача не з‘явився.

Прокурор: не з‘явився

                              

У засіданні брали участь:

Секретар судового засідання Котенко Н.М.


СУТЬ СПОРУ: прокурор просить суд розірвати договір про спільну діяльність від 21.04.2003 року, укладений між державною компанією «Укрекокомресурси» та товариством з обмеженою відповідальністю «Екологія Сумщини», а також визнати право власності за державою в особі державної компанії «Укрекокомресурси» Кабінету Міністрів України на наступне майно: 1) автомобіль ЗИЛ-433362, держ. номер 04177СВ; 2) автомобіль ЗИЛ-45065, держ. номер 04162СВ; 3) автомобіль ЗИЛ-45065, держ. номер 04163СВ; 4) автонавантажувач 41030, зав. номер 006/ш25, двг. №559696; 5) погрузчик дизельний ДВ 1621,33,10; судові витрати покласти на відповідача.

Відповідач в судове засідання не з‘явився, письмового відзиву на позов не подав, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, тому відповідно до вимог ст. 75 ГПК України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Від представника позивача надійшло клопотання, в якому він просить розгляд справи відкласти у зв‘язку з необхідністю часу для надання доказів, витребуваних господарським судом.

Суд вважає клопотання обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.

Для вирішення справи по суті у сторін необхідно витребувати додаткові докази і матеріали, в зв’язку з чим відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1.          Відкласти розгляд справи на 07.12.2006 р. о 10 год. 20 хв., який відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: 40011, м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, каб. 303, 3-й поверх.

2.          Повторно зобов‘язати прокурора і позивача подати суду додатки до договору про спільну діяльність від 21.04.2003 року, укладеного між державною компанією «Укрекокомресурси» та товариством з обмеженою відповідальністю «Екологія Сумщини».

3.          Повторно зобов‘язати відповідача подати суду письмовий відзив на позов з правовим обґрунтуванням своєї позиції по справі.

4.          Попередити сторони, що у випадку не прибуття сторін у судове засідання та не подання витребуваних господарським судом документів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами ( ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).

5.          Представникам сторін для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.Суддя                                                                      О.В. КОВАЛЕНКО