Рішення №291410


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Івано-Франківської області

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62

УХВАЛА

про подання оголошення

про порушення справи про банкрутство

23.11.06

Справа № Б-7/230

ініціюючий кредитор : Долинська ОДПІ , вул. Грушевського,16, м.Долина, Долинський район, Івано-Франківськаобласть,77500

боржник : Долинське міське шляхове комунальне підприємство , вул.Нафтовиків,18а, м.Долина, Долинський район, Івано-Франківська область,77500

про банкрутство

Cуддя Кишинський Микола Іванович

При секретарі Попович Василь Васильович


Представники:

Від боржника: Мартинюк В.М.-арбітражний керуючий, (довіреність № 11163 від 23.10.06 )


Від кредитора: Урядко Р.Я.-представник ДПІ, (довіреність № 11163 від 23.10.06 )


СУТЬ СПОРУ: про розгляд справи в підготовчому засіданні.


Розглянувши матеріали справи та заслухавши представників сторін в судовому засіданні, суд ВСТАНОВИВ, що ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 23.10.2006 за заявою кредитора Долинської оДПІ порушено провадження у справі за №Б-7/230 проти боржника Долинського міського шляхового комунального підприємства, вул.Нафтовиків, 18А, м.Долина, Івано-Франківська обл., (код ЄДРПОУ 05466275) за ст.11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", введено процедуру розпорядження майном та призначено розпорядника майна арбітражного керуючого Мартинюка Василя Миколайовича.

Станом на день слухання справи в підготовчому засіданні заборгованість Боржника перед Кредитором становить 192 298,22грн. Боржник заходів до погашення заборгованості не вжив, а тому провадження по справі слід продовжити.

Суд зобов»язує ініціюючого кредитора подати оголошення про порушення справи до офіційного друкованого органу не пізніше 10 днів з дня проведення підготовчого засідання.

Керуючись ст.11 п.5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

1. Зобов'язати заявника подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про порушення справи про банкрутство з метою виявлення кридиторів та можливих санаторів.

2. Про дату надрукування оголошення повідомити суд.

Газетне оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна.

ЗОБОВ»ЯЗАТИ розпорядника майна скласти та подати до господарського суду на затвердження реєстр вимог кредиторів не пізніше двох місяців та десяти днів після проведення підготовчого засідання .

Попереднє засідання суду призначити на 16 січня 2007 о 10:40 год.

Розпоряднику майна скликати перші загальні збори кредиторів не пізніше десяти днів після дати проведення попереднього засідання .

Засідання суду , на якому буде вирішено подальше провадження в справі , призначити не пізніше шести місяців після дати проведення підготовчого засідання.

Дану ухвалу направити сторонам, розпоряднику майна Мартинюку В.М. ( м. Івано-Франківськ, вул.Південний бульвар, 42/9), державному органу з питань банкрутства.Суддя                                                            Кишинський Микола Іванович

Виготовлено в АС "Діловодство суду"

Петльована Надія Романівна