Рішення №291423

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ПІДГОТОВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


28.11.06 р.                     Справа № 7/336пн


Суддя господарського суду Донецької області Малашкевич С.А.,

розглядаючи адміністративний позов

Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Донецькміськгаз” м. Донецьк

до відповідача: Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку

про визнання протиправними дій відповідача по проведенню експертної оцінки для продажу активів позивача згідно акту опису №8 від 19.05.05р.

Представники:

від позивача – Батрак М.Г.- заступник голови правління з юридичних питань;

від відповідача – Литвин Г.В. – ст..держ.под.інспек.юр.від.; Полєжай Є.В. – гол. держ.под.інспек.від.пог.прост.под.зобов.; Яковенко О.В. – ст.держ.под.інспек.юр.від.;


ВСТАНОВИВ:


ВАТ по газопостачанню та газифікації “Донецькміськгаз” м. Донецьк звернулося з позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку про визнання протиправними дій відповідача по проведенню експертної оцінки для продажу активів позивача згідно акту опису №8 від 19.05.05р.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 02.11.06 р. суд відкрив провадження в адміністративній справі № 7/336пн, призначивши попереднє судове засідання.

Судом було з’ясовано якими доказами позивач та відповідач обґрунтовують свої вимоги та заперечення, зокрема це письмові докази, а саме копії документів, які додані до матеріалів справи.

          У зв’язку з закінченням підготовки справи до судового розгляду, керуючись ст. ст. 110, 111, 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд-


УХВАЛИВ:

Закінчити підготовче провадження та призначити адміністративну справу 7/336пн до судового розгляду на 21.12.06 р. о 10:15 год. Розгляд справи 7/336пн відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області (83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157), кімната № 214

. Зобов’язати позивача надати письмові пояснення та обґрунтування правовими нормами стосовно залежності права відповідача проводити експертну оцінку майна позивача від корегування відомостей (внесення змін) в державному реєстрі обтяжень рухомого та


нерухомого майна; копію витягів з реєстру обтяжень рухомого та нерухомого майна по податковій заставі в час здійснення оспорюваних дій.

3. Зобов’язати відповідача надати копію заяви про відстрочку виконання постанови суду по справі 22/165пн та ухвалу суду за наслідками розгляду такої заяви; копію договору про проведення експертної оцінки майна позивача.

4. Сторонам забезпечити явку довірених осіб у судове засідання.


Суддя Малашкевич С.А.