Рішення №291491

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д

Кіровоградської області

У Х В А Л А

"01" грудня 2006 р.                                                             Справа № 10/245


Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Жака В. В., розглянувши матеріали адміністративної справи № 10/245 від 24.10.2006 року

за позовом: управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі, м. Мала Виска, Кіровоградська область

до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю "Павлівське-Агро", с. Павлівка, Маловиківський район, Кіровоградська область

про стягнення 93,22 грн.


Представники сторін:

від позивача - не з'явилися ;

від відповідача - не з'явилися ;


Розглянувши наявні матеріали справи, господарський суд, -


ВСТАНОВИВ:


Управлінням Пенсійного фонду України в Маловисківському районі подано позов про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю "Павлівське-Агро" 93,22 грн. заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що виникла за серпень 2006 року.

Ухвалою господарського суду від 24.10.2006 року прийнято позовну заяву до розгляду і відкрито провадження у справі № 10/245, прийнято рішення про проведення 01.12.2006 року попереднього судового засідання, метою якого є з'ясування, чи не відмовляється позивач від адміністративного позову, чи не визнає відповідач адміністративний позов, роз'яснення сторонам можливості щодо примирення.

Господарським судом з'ясовані питання про склад осіб, які братимуть участь у справі, визначені факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які належить доказувати.

23.11.2006 року на адресу господарського суду надійшло клопотання від управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі про розгляд справи за відсутності представника позивача. Клопотання судом задоволено.

За результатами підготовчого провадження господарський суд прийшов до висновку про необхідність повторно запропонувати відповідачу подати господарському суду докази, витребувані ухвалою господарського суду від 24.10.2006 року, та зобов'язати позивача надати всі докази, витребувані зазначеною ухвалою суду.

За наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.

Керуючись ч. 1 ст. 114, ст. 121, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:


1. Закінчити підготовче провадження і призначити адміністративну справу до судового розгляду.

2. Судовий розгляд адміністративної справи призначити у засіданні на 21.12.2006 року на 12 год. 00 хв. в приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 3-й поверх, кімн. № 323.

3. Зобов'язати позивача до дня судового засідання подати: оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні); докази надсилання вимоги про сплату боргу № Ю-530 від 05.10.2006 року органам відділу державної виконавчої служби, повернення вказаної вимоги у зв'язку з повним чи частковим виконанням.

4. Запропонувати відповідачу до дня судового засідання надати: письмові заперечення проти позову та докази, які у відповідача є; при задоволенні позову – докази сплати боргу.

5. Завірені належним чином примірники ухвали та повістки про виклик до суду направити сторонам.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення.


Суддя                                                    Жак В. В.