Рішення №291497

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д

Кіровоградської області

У Х В А Л А

"30" листопада 2006 р.                                                             Справа № 10/239


Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Жака В. В., розглянувши матеріали адміністративної справи № 10/239 від 24.10.2006 року

за позовом: управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі, м. Мала Виска, Кіровоградська область

до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортно-збиральний термінал", м. Мала Виска, Кіровоградська область

про стягнення 1069,77 грн.


Представники сторін:

від позивача - не з'явилися ;

від відповідача - не з'явилися ;


Розглянувши наявні матеріали справи, господарський суд,-


ВСТАНОВИВ:


Управлінням Пенсійного фонду України в Маловисківському районі подано позов про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортно-збиральний термінал" 1069,77 грн. заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що виникла за серпень 2006 року.

Ухвалою від 24.10.2006 року відкрито провадження у справі та прийнято рішення про проведення попереднього судового засідання, яке призначено на 30.11.2006 року.

Відповідач до суду не з'явився, позовні вимоги не заперечив, хоча належним чином сповіщений про час і місце проведення попереднього засідання. Ухвала від 24.10.2006 року одержана відповідачем 26.10.2006 року, про що свідчить повідомлення відділення поштового зв'язку про вручення йому рекомендованого листа, яким така ухвала надсилалась.

До господарського суду 23.11.2006 року надійшла заява управління Пенсійного фонду в Маловисківському районі № 3417/07/41 від 21.11.2006 року про відмову від позову у зв'язку зі сплатою відповідачем заборгованості в сумі 1069, 77 грн. в добровільному порядку, що підтверджено витягом з виписки по надходженнях.

Згідно статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.

Враховуючи, що відмова позивача від позову не суперечить законодавству і не порушує чиї-небудь права, свободи і охоронювані законом інтереси, господарський суд вважає за необхідне прийняти відмову позивача від позову та провадження у справі закрити.

При цьому, суд роз'яснює, що відповідно до вимог статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Керуючись 112, п. 3 ч. 1 ст. 121, 157, 165, п. 6 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд,


УХВАЛИВ:


Прийняти відмову позивача від позову.

Провадження у справі № 10/239 закрити.

Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Копію ухвали направити сторонам.


Суддя                                                    Жак В. В.