Рішення №292575

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


22.11.06 р.                     Справа № 45/318                     


за позовом: Прокурора Приморського району м.Маріуполя, м. Маріупольв інтересах територіальної громади в особі Управління міського майна Маріупольської міської ради, м. Маріуполь


до відповідача: Державного управління екології та природних ресурсів в Донецькій області, м. Донецьк


про стягнення 3 948 грн. 50 коп.


Суддя Б.Д. Плотніцький


Представники:

Від позивача: не з’явився.

Від відповідача: Єфремова А.А. – нач.від.прав.забезп.

В засіданні суду брали участь

Прокурор: Кілійчук Т.В.


Прокурор Приморського району м. Маріуполя, м. Маріуполь в інтересах територіальної громади в особі Управління міського майна Маріупольської міської ради, м. Маріуполь, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Державного управління екології та природних ресурсів в Донецькій області, м. Донецьк, про стягнення 3 948 грн. 50 коп.

Представник позивача у судове засідання не з’явились, витребувані судом документи не надав, про день та час розгляду справи був повідомлений в установленому порядку.


Крім цього, сторонами не виконані у повному обсязі ухвалу суду від 02.11.2006р. в частині надання витребуваних документів.


Також сторонами не наданий суду акт звірки розрахунків.


На підставі викладеного, керуючись п. 1, 2 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд, -


У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 11:00 год. 06.12.06 року.

Зобов’язати позивача представити документи, які посвідчують правовий статус підприємства (установи, організації) або структурного підрозділу, а також довідку про юридичну адресу та рахунки, оригінали доданих до позовної заяви документів.


Зобов’язати відповідача представити відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу; посвідчення на представника, документи, які посвідчують правовий статус підприємства (установи, організації) або структурного підрозділу, а також довідку про юридичну адресу та рахунки.


Сторонам провести звірку розрахунків (з ініціативи позивача) станом на 22.11.2006р. Акт звірки подати в суд до дня розгляду справи.


Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.


Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700,00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).


Явка представників сторін та прокурора у засідання суду обов’язкова.Суддя Плотніцький Б.Д.