Рішення №294401

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А


27.11.06 р.                     Справа № 25/134пд                     


Господарський суд Донецької області, у складі головуючого судді Морщагіної Н. С., судді Плотницького Б.Д., судді Мєзєнцева Є.І. розглянувши матеріали за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю “Алтай” м. Маріуполь Донецької області, до Науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю “Градієнт ЛТД” м. Маріуполь Донецької області та Управління міського майна Маріупольської міської ради м. Маріуполь Донецької області, про визнання договору купівлі-продажу частково недійсним.ВСТАНОВИВ:


13.04.2006р. Товариство з обмеженою відповідальністю “Алтай” м. Маріуполь Донецької області звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до Науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю “Градієнт ЛТД” м. Маріуполь Донецької області, та Управління міського майна Маріупольської міської ради м. Маріуполь Донецької області, про визнання договору купівлі-продажу частково недійсним. Рішенням суду від 08.06.2006р. було відмовлено в задоволені позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю “Алтай” м. Маріуполь Донецької області, після чого позивач подав апеляційну скаргу. Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 31.07.2006р., скаргу залишено без задоволення. Позивачем була подана касаційна скарга до Вищого господарського суду України. Постановою Вищого господарського суду України від 31.10.2006р. касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Алтай” м. Маріуполь Донецької області було задоволено та направлено до господарського суду Донецької області на новий розгляд.

Керуючись ст. 86 ГПК України, суд –


УХВАЛИВ:

Прийняти справу №25/134пд до провадження.

Судове засідання призначити на 06.12.06 на 15:30 год. (кім.№ 109)

Зобов’язати позивача:

·          надати оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;

·          надати оригінали документів та інших доказів, на яких ґрунтуються позовні вимоги;


Зобов’язати відповідачів:

·          надати оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;

·          надати оригінали документів та інших доказів, що підтверджують заперечення проти позову.


Відповідно до ст. 27 ГПК України, за ініціативою господарського суду Донецької області, суд залучає в якості третьої особи Маріупольське бюро технічної інвентаризації.


Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1’700 грн.).


Явка у судове засідання повноважних представників сторін обов’язкова.


Суддя Морщагіна Н.С.                               

          

Надруковано у 5 примірниках:

1 – позивачу

1 – відповідачу-(1)

1 – відповідачу-(2)

1 – БТІ

1 –до справи