Рішення №295564

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі

"01" грудня 2006 р. Справа № 4/32-07


Суддя господарського суду Білоус В.В. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Приватного малого виробничого підприємства "Лєза", 21010, м.Вінниця,вул . Ботанічна, 13 , код ЄДРПОУ 20119705

до: Гаражно-будівельного кооперативу "Родничок", 21000, м.Вінниця, вул. Примакова, 9, код ЄДРПОУ 20111457

про встановлення права користування земельною ділянкою

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "23" січня 2007 р. о 11:30 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1114 .

3. Явку в засідання представників сторін для надання пояснень, з доказами про повноваження (для представників сторін - доручення, для керівників підприємств та організацій –документи, що посвідчують їх посадове становище), визначеними ст.28 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення), визнати обов’язковою.

4. Зобов’язати сторони до 19. 01. 2006р. через канцелярію з супровідним листом подати суду:

Позивачу : Оригінали доданих до позовної заяви документів - для огляду в судовому засіданні; Докази про неможливість прокладення мереж іншими шляхом, ніж через земельну ділянку відповідача; Проект договору на користування земельною ділянкою відповідача із зазначенням обсягу, виду, строків початку і закінчення робіт; Зобов"язання по приведенню земельної ділянки у належний стан після закінчення робіт; Уточнення предмету позову - в якому вказати у який спосіб для чого на який час надати право користування земельною ділянкою відповідача на яких умовах; Довідку щодо знаходження відповідача на обліку в ЄДРПОУ; Докази щодо отримання позивачем "погодження з усіма підприємствами, установами та організаціями на добудову незавершеного будівництва", на що є посилання в тексті позовної заяви; Інші докази в обгрунтування своїх вимог.

Відповідачу: Оригінали своїх установчих документів для огляду в судовому засіданні, копії - в справу. Відзив на позовну заяву з доказами в обгрунтування та доказом направлення копії позивачу, в якому у т.р. надати пояснення (з посиланням на норми чинного законодавства) щодо правових підстав відмови у наданні дозволу на прокладання водопроводу і каналізації; Докази про право власності на земельну ділянку; Інші докази в обгрунтування своїх доводлів чи заперечень.

5. На підставі ст. 30 ГПК України зобов"язати явку в судове засідання спеціаліста ( спеціалістів ) Вінницького міського управління по земельних ресурсах (21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 ).

6. Копію даної ухвали надіслати позивачу, відповідачу , Вінницькому міському управлінню по земельних ресурсах ( 21100, м. вінниця, вул. Соборна, 59) рекомендованим листом.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).


Суддя Білоус В.В.