Рішення №295568


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


30 листопада 2006 р. Справа № 9/16-07

Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів,21100, вул. Пирогова, 135 А, м. Вінниця

до:Товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинрайкомунляс", вул. 50-років СРСР, 23, м. Гайсин, Вінницька область

про стягнення 4634,48 грн. заборгованості

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 11 січня 2007 р. о 10:15 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1109 , який буде проводитись суддею Балтак О.О..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду до 08.01.07р. в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду в суді), докази проведення відповідачем розрахунків ( бух. документи), якщо таке мало місце, докази направлення інвалідів для працевлаштування органами зазначеними в ст.18 Закону „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, довідку щодо перебування відповідача на обліку ЄДРПОУ, для отримання якої з’явитись у Головне управління статистики у Вінницькій області, інші докази в обгрунтування своїх позовних вимог.

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази , які у нього є зокрема: Статут , довідку ЄДРПОУ ( оригінали для огляду в суді, належно завірені копії в справу), вказати свої банківські реквізити, докази звернення інвалідів безпосередньо на підприємство для працевлаштування, докази проведення розрахунків з позивачем ( бух. документи ), якщо таке мало місце, довідку про фінансовий стан підприємства ( довідку з банку про наявність грошових коштів, а також докази про наявність майна), докази про фактичну кількість працювавши інвалідів на підприємстві в 2005р. (накази про прийом –звільнення з роботи, картки обліку кадрів, ксерокопії посвідчень інвалідів, тощо), докази наявності прибутку за 2005 р , який залишається у розпорядженні підприємства після сплати всіх податків та зборів, докази повідомлення районного центру зайнятості про створення робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів та про наявність вакантних посад для їх працевлаштування, довідку районного відділу Пенсійного фонду України про кількість працівників підприємства (зазначити прізвище, ім’я, по-батькові), які отримували пенсію по інвалідності у 2005 році, інші докази в обгрунтування заперечень на позов.

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Балтак О.О.