Рішення №295583

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі

30 листопада 2006 р. Справа № 15/509-06

Суддя господарського суду Курко О.П. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів( вул. Пирогова, 135А, м. Вінниця)

до: Відкритого акціонерного товариства "Козятинське РП "Агромаш" ( вул. Довженка, 103, м. Козятин)

позов на суму 1940 грн

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 22 грудня 2006 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1011 , яке буде проводитись суддею Курко О.П.

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : Докази, які підтверджують адміністративно-процесуальну дієздатність позивача (положення, довідку з ЄДРПОУ тощо); оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду в засіданні); докази паспортизації робочих місць для працевлаштування відповідачем інвалідів в 2005 році; докази, які підтверджують наявність прибутку підприємства за 2005 рік (баланс за 2005 рік, звіт про фінансові результати); докази відмови відповідачем в працевлаштуванні інвалідів в разі існування такого; довідку про включення до ЄДРПОУ ВАТ "Козятинське РП "Агромаш", докази виявлення інвалідів місцевими управліннями праці та соціального захисту населення, які бажають працювати і спроможні реалізовувати свої здібності та можливості на підставі індивідуальних програм реабілітації, вказавши їх кількість, докази щомісячних повідомлень про це Державну службу зайнятості та надання їй списків інвалідів, які виявили бажання працювати, докази обліку інвалідів Державною службою зайнятості, які звернулися за допомогою про працевлаштування.

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову в разі існування таких, а в випадку узгодження сум позовних вимог - відповідну письмову заяву про визнання позову, правовстановлюючі документи (статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до ЄДРПОУ - оригінали для огляду, належним чином завірені копії в справу), надати довідку про кількість інвалідів, які працювали на підприємстві в 2005р. з зазначенням часу перебування у штаті підприємства, докази паспортизації робочих місць, на яких могли б працювати інваліди, докази, які підтверджують наявність прибутку підприємства за 2005 рік (баланс за 2005 рік, звіт про фінансові результати), докази направлення Козятинському РЦЗ, Управлінню праці та соціального захисту населення Козятинської міської ради інвалідів для їх працевлаштування, чи безпосереднього звернення інвалідів на підприємство з цією ж метою, докази звернення інвалідів безпосередньо на підприємство для працевлаштування в разі такого, докази про фактичну кількість працювавших інвалідів на підприємстві в 2005р. ( накази про прийом - звільнення з роботи, картки обліку кадрів , ксерокопії посвідчень інвалідів , тощо ), докази повідомлення районного центру зайнятості про створення робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів та про наявність вакантних посад для їх працевлаштування;

5. Ухвалу надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

          Суддя Курко О.П.