Рішення №295585


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


30 листопада 2006 р. Справа № 9/13-07


Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Державної податкової інспекції у м. Вінниці, 21027, вул. 30-річчя Перемоги, 21, м. Вінниця

до:Товариства з обмеженою відповідальністю "АКВА-В", 21100, вул. Київська,23, м. Вінниця

про припинення юридичної особи

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 09 січня 2007 р. о 11:45 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1109 , який буде проводитись суддею Балтак О.О..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду до 05.01.2007р., в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали доказів в підтвердження позовних вимог (що додані до позовної заяви), належно оформлені докази неподання відповідачем податкової звітності (із зазначенням виду платежу, терміну подання звітів та законодавство що регулює відповідні платежі.)

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази , які у нього є зокрема: Статут ( оригінал для огляду, належним чином завірену копію в справу), докази в підтвердження чи спростування позовних вимог.

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Балтак О.О.