Рішення №296715

Справа №1819                                    '            Головуючий у 1 інстанції Медвідь Н.О.

Категорія                                                         Доповідач у 2 інстанції Касьяненко Л.І..

У ХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2 листопада 2006 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області в складі:

Головуючого : Хопти С.Ф.

Суддів: Даценко Л.М.,   Касьяненко Л.І.

При секретарі :    Муханько О.О.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Києво- Святошинського райсуду від 29.03.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Вишневої міської Ради про виконання зобов"язання,-

Встановила:

Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача в якому просив визнати дії Вишневої міськради у забезпеченні його житлом неправомірними та зобов"язати міськраду надати житло, посилаючись на те, що є учасником ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, інвалід війни 2 групи , проживає в гуртожитку по вул.. АДРЕСА_1 в м. Вишневе в кімнаті площею 11 кв.м. разом зі своєю сім"єю з чотирьох осіб. Рішенням міськвиконкому від 25.07.1989 року № НОМЕР_1 був затверджений на квартоблік , а рішенням №НОМЕР_2 від 27.11.1991 року внесений в списки позачергового отримання житла. Крім того в результаті медичного обстеження в нього виявлено органічне пошкодження центральної нервової системи. Дане захворювання згідно наказу МЗ СССР № 330 від 28.03.1981 року дає право особам, які ним страждають на позачергове отримання житлової площі з наданням окремої кімнати.

На неодноразові його звернення    відповідач житлом не забезпечив.

Тому просив в судовому порядку задовольнити його вимоги в повному обсязі.

Рішенням К-Святошинського райсуду від 29.03.2006 року в задоволенні позову відмовлено.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1. просить скасувати рішення суду та ухвалити нове по суті заявлених позовних вимог, посилаючись на порушення судом норм матеріального права.

Апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню, а рішення суду скасуванню із закриттям провадження у справі з таких підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач звернувся до Вишневої міськради з позовом, в якому просив визнати її дії неправомірними та зобов'язати міськраду надати йому житло.

Відповідно до ст. 162 КАС України даний спір повинен розглядатися в адміністративному провадженні.

За правилами ч.І ст.205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

На підставі  викладеного  та керуючись  ст.ст.   307,310,  315  ЦПК України, колегія суддів, -

Ухвалила :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити частково, рішення Києво-Святошинського райсуду від 29.03.2006 року скасувати, провадження у справі закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців з моменту її проголошення.