Рішення №299370

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

21.11.06р.

Справа № А20/419-06

За позовом  Марганецької об'єднаної державної податкової інспекції, м. Марганець

до  Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м. Марганець

про припинення підприємницької діяльності

                                                                                         Суддя  Пархоменко Н.В.

                                                                          Секретар судового засідання Рижкова В.М.

Представники сторін:

  Від позивача: Білоножко А.П. начальник юридичного відділу

                                                     за довір. № 4729/7/10-022 від 05.06.2006 року

 Від відповідача:  представник не з”явився

Суть спору :

Позивач просить припинити підприємницьку діяльність фізичної особи -підприємця  особи  ОСОБА_1, обґрунтовуючи тим, що відповідач з 02.02.2004 р. не надає до податкових органів декларацію про доходи, документи бухгалтерської звітності та посилаючись на ст..ст. 46,49, Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

Представник позивача вимоги підтримав та просить позов задовольнити.

Відповідач  свого представника у судове засідання не направив, відзив та інші витребувані судом документи не надав.

Відповідно до частини 8 статті 35 Кодексу адміністративного судочинства України вважається , що повістку вручено особі , якщо вона доставлена  за адресою , внесеною до відповідного державного реєстру , або за адресою , яка зазначена її представником , і це підтверджується підписом відповідної службової особи. Повістку  направлено відповідачу за адресою вказаною в позовній заяві та за якою відповідач зареєстрований,  м. Марганець  АДРЕСА_1., яку отримано відповідачем 28.10.06 року. Зважаючи на викладене, суд вважає, що відповідач був належним чином повідомлений про розгляд цієї адміністративної справи.

В судовому засіданні була оголошена  вступна та резолютивна частина постанови.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення представника позивача, оцінивши докази в їх сукупності  суд ,-

                                                                     ВСТАНОВИВ :

         ОСОБА_1,  зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності фізична особа - підприємець Марганецьким виконкомом  25.07.2003р. про що зроблено запис в журналі обліку реєстраційних справ за № НОМЕР_1 та перебуває на обліку в Марганецькій ОДПІ як платник податків з 25.07.2003р,  ідентифікаційний код НОМЕР_2.

Судом встановлено, що відповідач з 02.02.2004 року не надав до податкових органів декларацію про доходи, заборгованості перед бюджетом  немає, розрахункових рахунків немає, що підтверджується довідками Марганецької об”єднаної державної податкової інспекція м. Марганець, довідкою № НОМЕР_3 від 20.09.2006 року.

Згідно ч. 2 ст. 46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб  -підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.

       Таким чином, вимоги позивача обґрунтовані та підлягають задоволенню.

Згідно із статтею 94 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати  з відповідача не стягуються.

Керуючись статтями 94,160-163, 167 , пунктом 6 розділу УІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України,  ст.. 46,49 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців”, ст.. 11 Закону України „Про державну податкову службу України” господарський суд-,

                                                   П О С Т А Н О ВИ В :

        Позов задовольнити повністю.

Припинити підприємницьку діяльність Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця  ОСОБА_1,  53400, Дніпропетровська область , м. Марганець АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код  НОМЕР_2.

Після набрання постановою чинності копію постанови направити державному реєстратору за місцем знаходження фізичної особи -  підприємця для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.

Постанову може бути оскаржено у порядку і строки, встановлені статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

       Постанова набирає законної сили у відповідності до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

           Суддя                                                                                                 Н.В. Пархоменко

Постанова  виготовлена

в повному обсязі  24.11.2006р.

          

0