Рішення №300162

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ПІДГОТОВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


05.12.06 р.                     Справа № 7/341а


Суддя господарського суду Донецької області Малашкевич С.А.,

розглядаючи адміністративний позов

Акціонерного товариства закритого типу “Донбаспромелектромонтаж” м. Донецьк

до відповідача: Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції у м. Маріуполі

про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень та визнання протиправними дій суб’єкта владних повноважень.

Представники:

від позивача – Криворучко В.Ж.- представ за довір;

від відповідача – Тихомирова Н.Д. - представ за довір; Мозкова Н.А. -представ за довір; Анісімова Н.М. – представ. за довір.;


ВСТАНОВИВ:


Позивач звернувся до суду з позовною заявою до Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції у м. Маріуполі про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень та визнання протиправними дій суб’єкта владних повноважень.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 26.10.06 р. суд відкрив провадження в адміністративній справі № 7/341а, призначивши попереднє судове засідання.

Представники сторін у судове засідання прибули, вимоги ухвали суду виконали.

Судом було з’ясовано якими доказами позивач та відповідач обґрунтовують свої вимоги та заперечення, зокрема це письмові докази, а саме копії документів, які додані до матеріалів справи.

          У зв’язку з закінченням підготовки справи до судового розгляду, керуючись ст. ст. 110, 111, 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд-


УХВАЛИВ:

Закінчити підготовче провадження та призначити адміністративну справу 7/341а до судового розгляду на 25.12.06 р. о 11:00 год. Розгляд справи 7/341а відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області (83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157), кімната № 214

2.Зобов”язати позивача надати акт перевірки (перший), податкові повідомлення – рішення та інші документи (скарги, рішення вищестоящих ДПІ) якими були вперше застосовані фін санкції за порушення граничного строка сплати ПДВ, податкові накладні від 23.07.03р. № 281, від 24.07.03р. №282 виписані СТО СП ЗАТ „Донецьк – Лада”, документи по сплаті послуг зазначеного підприємства та докази виконання робіт. Довідку СТО СП ЗАТ „Донецьк – Лада” про включення суми ПДВ за вказаними вище податковими накладними до складу податкового зобов”язання відповідного звітного періоду, заяву працівника на підставі якої була застосована соціальна пільга за наслідками звітного податкового 2004р.(по податку з доходів фізичних осіб – див. Стор. 19 акту перевірки).
3.Зобов”язати відповідача надати письмові пояснення щодо правових підстав проведення

повторно перевірки граничних строків сплати ПДВ та притягнення у друге до відповідальності за таке порушення, письмові пояснення і документальні обґрунтування стосовно питання яким чином та на підставі яких первинних документів встановлено порушення п.п.3.1.1 п.3.1 ст.3 п.п.7.3.1 п.7.3.1 п. 7.3 ст.7 ЗУ „Про ПДВ” викладене на 11 стор. акта перевірки, оригінали додатків до акту перевірки ( копії у справу).


4.Сторонам забезпечити явку довірених осіб у судове засідання.


Суддя Малашкевич С.А.