Рішення №300180

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


06.12.06 р.                     Справа № 30/82пн                     


За позовом: Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі м. Донецька

до відповідача: Об’єднання підприємств „Фонд сприяння економічного розвитку „СПІВДРУЖНІСТЬ”, м. Донецьк

про припинення юридичної особи


Суддя господарського суду Донецької області Новікова Р.Г.

при секретарі Овчинніковій В.М.


За участю представників сторін:

від позивача: Ткаченко В.Є. – державний податковий інспектор юридичного відділу за довіреністю № 54296/10/10-043 від 01.11.2006р.

від відповідача: не з’явився


Суть справи: Державна податкова інспекція у Ворошиловському районі м.Донецька звернулась до господарського суду Донецької області з позовом про припинення юридичної особи Об’єднання підприємств „Фонд сприяння економічного розвитку „СПІВДРУЖНІСТЬ”, м. Донецьк.


В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на статтю 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, а саме - на недотримання відповідачем вимог діючого законодавства щодо подання податковому органу документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, інших платежів, передбачених податковим законодавством України.


Відповідач явку свого представника у судове засідання не забезпечив, відзив на позовну заяву не надав. Ухвала суду від 09.11.2006р., надіслана на адресу відповідача, повернута до суду через відсутність Об’єднання підприємств „Фонд сприяння економічного розвитку „СПІВДРУЖНІСТЬ” за вказаною у позові адресою.


Наведені обставини перешкоджають вирішенню спору у даному судовому засіданні, тому розгляд справи підлягає відкладенню.


На підставі викладеного та керуючись п.п.1,2,3ст.77,ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд –


У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 09:50 год. 21.12.06 року.

Зобов’язати позивача надати лист Управління державної реєстрації Донецької міської ради № 5975 від 15.11.2006р. – оригінал для огляду в судовому засіданні та належним чином засвідчену копію для приєднання до матеріалів справи.


Зобов’язати відповідача до дня судового засідання надати відзив на позовну заяву та документи, які посвідчують правовий статус відповідача.


Явку представників сторін визнати обов’язковою.


Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.Суддя Новікова Р.Г.                               


О.В.М., надруковано у 3-х примірниках: 1 – позивачу; 1 – відповідачеві; 1 – у справу.