Рішення №300505

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.11.06р.

Справа № А32/454-06

За заявою: Управління  Пенсійного Фонду України  в  Васильківському районі                                 Дніпропетровської області, с.м.т. Васильківка

До: Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1.,АДРЕСА_1

Про: стягнення 208,52 грн.

                                                                                                         Суддя Васильєв О.Ю.

ПРЕДСТАВНИКИ :

Від позивача : не з'явився ;

Від відповідача : не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

          Управління Пенсійного Фонду України в Васильківському районі                                 Дніпропетровської області  звернулося  до господарського суду із позовною заявою до  Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1  про стягнення  208,52  грн. недоїмки по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування . Позовні вимоги обґрунтовані посиланням на несвоєчасну сплату відповідачем страхових внесків за  2005 р.

          Відповідач письмових заперечень щодо адміністративного позову та витребуваних судом матеріалів не надав, явку до судового засідання повноважного представника не забезпечив, незважаючи на ту обставину, що про час та місце судового засідання був своєчасно повідомлений судом ( про що свідчить наявне в матеріалах справи повідомлення про вручення 09.11.06 р.  відповідачу копії ухвали суду про відкриття провадження у справі ). Враховуючи вищезазначене, суд вважає можливим розглянути справу за відсутністю заперечень на позов та представників сторін  -за наявними  в справі матеріалами.

          Дослідивши матеріали справи, господарський суд , -

ВСТАНОВИВ :

          Суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа ОСОБА_1  зареєстрований в  Управлінні Пенсійного фонду України в Васильківському районі                                 Дніпропетровської області  як платник збору на обов'язкове державне  пенсійне страхування, що обрав особливий спосіб оподаткування - фіксований податок. Відповідач подав до Управління  Пенсійного фонду України  «Звіт про нарахування та сплату страхових внесків на загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування  за  2005 р.», в якому  ним  було  зазначено  самостійно  обчислені  суми  страхових  внесків за січень - березень 2005 р. в загальному розмірі 251,52  грн. В строки, встановлені Законом України „Про  загальнообов'язкове  державне  пенсійне страхування” та Інструкцією  „Про порядок  обчислення  і  сплати   страхувальниками  та  застрахованими  особами  внесків  на загальнообов'язкове  державне  пенсійне  страхування  до  ПФУ” відповідачем  сплачено лише 25,00 грн. страхових внесків, тобто заборгованість складала  208,52  грн., які відповідачем  не були своєчасно сплачені. У зв'язку з чим позивач змушений був звернутися до суду.

          Але, як  вбачається із наданих 16.11.06 р. до канцелярії суду Управлінням Пенсійного фонду України в  Васильківському районі Дніпропетровської області матеріалів, відповідач 10.11.06 р. сплатив на користь позивача 208,52 грн. -тобто заборгованість на цей час відсутня. 

                    Позивачем не надано до суду заяви про відмову від позову, чи про відкликання позовної заяви; враховуючи вищезазначене, позовні вимоги УПФУ не підлягають задоволенню.

          Керуючись вимогами Закону  України „Про  загальнообов'язкове  державне  пенсійне страхування”; „Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України»;  ст.ст. 159-163  КАС України , господарський суд , -

ПОСТАНОВИВ :

          В задоволенні позовних вимог УПФУ відмовити в повному обсязі. 

          Ця постанова може бути оскаржена в порядку розділу ІV КАС України та набирає законної сили відповідно до вимог ст.254 КАСУ.

Суддя                                                                                                                     О.Ю.Васильєв