Рішення №300628


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

11.12.06р.


Справа № 22/4(9/500-06)-06


За позовом Державного підприємства “Виробниче підприємство “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова”, м. Дніпропетровськ

до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства "Південне",

м. Дніпропетровськ

про стягнення 47747 грн. 38 коп.


Суддя Пуппо Л.Д.


СУТЬ СПОРУ:

Позивач звернувся з позовом до відповідача і просить суд стягнути 47747,38грн. заборгованості по електроенергії, а також судові витрати по справі.

Розпорядженням голови суду від 05.12.06р. справу № 9/500-06 передано на розгляд судді Л.Д.Пуппо у зв'язку з закінченням строку повноважень судді Подобєда І.М.

Керуючись ст. ст. 65,86 Господарського процесуального кодексу України, суд-

УХВАЛИВ:

Прийняти справу до свого провадження.

Призначити розгляд справи на 16.01.07р. о 12:10 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 26 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.

Позивачу – текст позовної заяви на електронному носії (дискеті) українською мовою, оригінали доданих до позову документів для огляду, довідку ЄДРПОУ, довіреність на представника (засвідчені копії документів до справи), звірка (позивач до відповідача), акт звірки надати у судове засідання, докази пред’явлення відповідачу вимог по оплаті боргу (рахунки і докази їх пред’явлення), докази в обгрунтування застосованих ставок НБУ і індексів інфляції;

Відповідачу –відзив на позов (додатково текст відзиву на електронному носії (дискеті), пояснення причин порушення зобов’язань, докази сплати боргу або на підтвердження заперечень на позов, якщо такі є, витяг із статуту (1-3 аркуші), довідку ЄДРПОУ, довіреність на представника (засвідчені копії документів до справи), забезпечити звіряння взаємних розрахунків у спірному періоді, контррозрахунок основного боргу і штрафних санкцій.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.

Суддя


Л.Д. ПуппоЗгiдно з оригіналомПомічник судді

С.Ю.Боговенко