Рішення №300754

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


           УХВАЛА          

06 грудня 2006 р.

№ 2/257

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:


                                        Невдашенко Л.П. – головуючий,

Михайлюка М.В.,

Дунаєвської Н.Г.,

                                        

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства “Дружбі Вотер Тех”, с. Хотів, Київська обл., на постанову Київського апеляційного господарського суду від 12 вересня 2006 року у справі № 2/257 Господарського суду міста Києва за позовом Закритого акціонерного товариства “Дружбі Вотер Тех”, с. Хотів, Київська обл., до Товариства з обмеженою відповідальністю “Далекий Схід ТПТ” про визнання договору недійсним,


за участю представників:

позивача –не з'явився;

відповідача –ТОВ “Далекий Схід ТПТ” –Гаршина Г.А. (дов. № 001/2 від 01.03.2006 р.);


в с т а н о в и в:


Ухвалою Вищого господарського суду України від 16 листопада 2006 року розгляд касаційної скарги Закритого акціонерного товариства “Дружбі Вотер Тех” призначено на 6 грудня 2006 року о 10 год. 50 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал № 211.


6 грудня 2006 року до Вищого господарського суду України надійшло клопотання скаржника про перенесення судового засідання, у зв'язку з хворобою представника ЗАТ “Дружбі Вотер Тех”.


З огляду на викладене розгляд касаційної скарги підлягає відкладенню.


ККККеруючись статтями 77, 86 Господарського процесуального кодексу України,


у х в а л и в:


Розгляд касаційної скарги Закритого акціонерного товариства “Дружбі Вотер Тех” на постанову Київського апеляційного господарського суду від 12 вересня 2006 року відкласти на 13 грудня 2006 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал № 211.


З урахуванням порядку допуску в приміщення Вищого господарського суду України представникам сторін рекомендується прибувати не пізніше ніж за 20 хвилин до початку судового засідання.


Нез’явлення уповноважених представників сторін у судове засідання касаційної інстанції не перешкоджає розгляду справи та не тягне перенесення її на інші строки.Головуючий:                                                            Невдашенко Л.П.


Судді:                                                                       Михайлюк М. В.

Дунаєвська Н.Г.