Рішення №301303

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


           УХВАЛА          

30 листопада 2006 р.

№ 3/14-138(16/146-1847)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:


Перепічая В.С.,

Вовка І.В.,

Гончарука П.А.,


розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Колос” на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 14.08.2006 року у справі № 3/14-138 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Колос” до Спеціалізованого державного підприємства “ Укрспецюст” в особі Тернопільської філії, Державної виконавчої служби Тернопільського району та Приватного агропромислового підприємства “Агропродсервіс” про визнання недійсними прилюдних торгів,


УСТАНОВИВ:


Подана Товариством з обмеженою відповідальністю “Колос” касаційна скарга не може бути розглянута Вищим господарським судом України, оскільки не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.

За ст. 109 ГПК України касаційна скарга подається до Вищого господарського суду України через місцевий або апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржуване рішення чи постанову.

Однак, позивачем не дотримано вказаних вимог, оскільки скаргу подано безпосередньо до Вищого господарського суду України.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу надіслано інакше, ніж через місцевий або апеляційний господарський суд, що прийняв рішення або постанову.

За таких обставин, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.          

На підставі викладеного та керуючись п.2 ст.1113 ГПК України, суд


УХВАЛИВ:


Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Колос” на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 14.08.2006 року повернути без розгляду.Судді В. ПерепічайІ. Вовк


П. Гончарук