Рішення №301402

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


04.12.06 р.                     Справа № 7/367


Суддя господарського суду Донецької області Малашкевич С.А., розглянувши позовну заяву Макіївської об’єднаної державної податкової інспекції м. Макіївка до Відкритого акціонерного товариства „Донбасгеологія” м. Артемівськ в особі відокремленого підрозділу філії „Щегловська ГРЕ” ВАТ „Донбасгеологія” м. Макіївка про стягнення заборгованості за землю в сумі 129978,53 грн.

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою до Відкритого акціонерного товариства „Донбасгеологія” м. Артемівськ в особі відокремленого підрозділу філії „Щегловська ГРЕ” ВАТ „Донбасгеологія” м. Макіївка про стягнення заборгованості за землю в сумі 129978,53 грн., розгляд якої згідно пунктів 6, 7 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає розгляду судом.

Керуючись статями 4-12, 23, 58, 107, 114, 118 пунктом 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -


У Х В А Л И В:


1. Прийняти до розгляду позовну заяву Макіївської об’єднаної державної податкової інспекції м. Макіївка до Відкритого акціонерного товариства „Донбасгеологія” м. Артемівськ в особі відокремленого підрозділу філії „Щегловська ГРЕ” ВАТ „Донбасгеологія” м. Макіївка про стягнення заборгованості за землю в сумі 129 978,53 грн. та відкрити провадження в адміністративній справі № 7/367.

          2. Призначити по адміністративній справі № 7/367 попереднє судове засідання на 16.01.2007 року о 10 год. 30 хв., у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою м. Донецьк, 83048, вул. Артема 157, кабінет № 214 .

3. Сторонам звірити розрахунки (за ініціативою позивача) по заборгованості, вказаній в позові, акт звірки надати суду до дня слухання справи;

4. Позивачу надати:

·          оригінали документів, доданих до позовної заяви

·          обґрунтований розрахунок суми позову з розшифровкою за який період виник борг;

·          забезпечити явку представника у судове засідання з оригіналом довіреності та документом, що підтверджує його особу (для огляду).

5.          Відповідачу надати:

·          письмові заперечення проти позову, оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують заперечення, до матеріалів справи;

·          забезпечити явку представника у судове засідання з оригіналом довіреності представника та документом, що підтверджує його особу (для огляду).

6.          Явка представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

7.          Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі, права та обов'язки сторін та третіх осіб передбачені статтею 49, 51, 54 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені на зворотному боці ухвали.

8.          Адміністративна справа розглядатиметься господарським судом Донецької області у складі судді Малашкевича С.А. одноособово.

          

Суддя Малашкевич С.А.