Рішення №301504

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


06.12.06                                                                                           Справа № 14/243                                                            УХВАЛА

Суддя Львівського апеляційного господарського суду у м. Львові

Мурська Х.В. –доповідач у справі

розглянувши апеляційну скаргу Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області, вих. № 1303 від 13.11.2006 року

на постанову Господарського суду Рівненської області від 24.10.2006 року

у справі № 14/243, суддя Марач В.В.

за позовною заявою Територіального центру соціального обслуговування одиноких пенсіонерів і інвалідів, м. Березне

до Відповідача – Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області, м. Костопіль

про стягнення 5 461 грн. 26 коп.


В С Т А Н О В И В :


          Заява про апеляційне оскарження постанови Господарського суду Рівненської області від 24.10.2006 року у справі № 14/243 подана 09.11.2006 року.

          Апеляційна скарга Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області, м. Костопіль, вих. № 1303 від 13.11.2006 року, подана на постанову Господарського суду Рівненської області від 24.10.2006 року у справі № 14/243, якою позов Територіального центру соціального обслуговування одиноких пенсіонерів і інвалідів, м. Березне до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області, м. Костопіль про стягнення 5 461 грн. 26 коп. зайво сплачений страхових внесків - задоволено повністю

          Учасниками адміністративного процесу є Скаржник (Відповідач) – Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області, м. Костопіль та Позивач - Територіального центру соціального обслуговування одиноких пенсіонерів і інвалідів, м. Березне.

          В апеляційній скарзі Відповідач просить постанову місцевого господарського суду скасувати та прийняти нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог Територіального центру соціального обслуговування одиноких пенсіонерів і інвалідів –відмовити.

Враховуючи те, що в апеляційній скарзі не наведено міркувань щодо розгляду справи в порядку письмового провадження, апелянту необхідно надати суду пропозиції з приводу даного питання.

Окрім того, суд вважає за необхідне зобов’язати Позивача у справі подати заперечення на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст. 191 КАС України та висловити свої міркування щодо розгляду справи в порядку письмового провадження.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 165, 190, 197 п. п. 6, 7 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень КАС України, -


суддя У Х В А Л И В :


1.          Відкрити апеляційне провадження у справі № 14/243 за апеляційною скаргою Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Костопільському районі Рівненської області.

2.          Заперечення на апеляційну скаргу подати до 09.01.2007 року.

3.          Особам, які беруть участь у справі, до 09.01.2007 року вирішити питання про подання додаткових доказів з дотриманням вимог ст. 195 КАС України.

4.          Копії даної ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, рекомендованими листами                     з повідомленням про вручення для відома та належного виконання.

5.          Надіслати копію апеляційної скарги Територіальному центру соціального обслуговування одиноких пенсіонерів і інвалідів з повідомленням про вручення для відома.

6.          Ухвала оскарженню не підлягає.Суд апеляційної інстанції інформує учасників адміністративного процесу про їх права і обов’язки, встановлені ст. ст. 49, 51 КАС України:

Знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи, заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитись з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них, робити з матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; а також сторони можуть змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду; визнати адміністративний позов повністю або частково; досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу; користуватись іншими процесуальними правами, наданими КАС України.
Суддя-доповідач Мурська Х.В.