Рішення №301508


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

УХВАЛА

"04" грудня 2006 р.

справа № 20-9/260


за позовом Відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”

до Прокуратури міста Севастополя

про стягнення 222244,72 грн.

суддя Рибіна С. А.


представники сторін:

позивача – не з’явився;

відповідача – не з’явився.


Суть спору: Відкрите акціонерне товариство “Укртелеком” звернулося до господарського суду міста Севастополя з позовом до Прокуратури міста Севастополя про стягнення 222244,72 грн.

Ухвалою від 20.11.2006 суд порушив провадження у справі, призначив справу до розгляду в судовому засіданні на 04.12.2006, зобов’язав позивача надати суду оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду), оригінали реєстру відправлення кореспонденції, установчі документи: свідоцтво про державну реєстрацію, статут/положення/установчий договір, довідку статистичного управління про включення до ЄДРПОУ (оригінали для огляду),

Сторони в судове засідання не з’явилися, про причини неявки суд не повідомили, про час та місце проведення судового засідання були повідомлені своєчасно та належним чином. Позивач вимоги суду щодо надання витребуваних документів не виконав.

Відповідно до ч. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з`явився на виклик у засідання господарського суду і його не з`явлення перешкоджає вирішенню спору.

Враховуючи, що позивач не виконав вимоги суду, не надав суду оригінали документів доданих до позову, не забезпечив явку представника, суд не має можливості розглянути справу та залишає позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” до Прокуратури міста Севастополя про стягнення 222244,72 грн. без розгляду, відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно частини четвертої статті 81 Господарського процесуального кодексу України після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право знову звернутися з ним до господарського суду в загальному порядку.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 81 п. 5 ч. 1, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

1. Позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” до Прокуратури міста Севастополя про стягнення 222244,72 грн. залишити без розгляду.

          

Копії ухвали направити сторонам.


Суддя С.А. Рибіна


Розсилка:

ВАТ “Укртелеком”: 99011, м. Севастополь, вул. Г. Петрова, буд. 15

Прокуратура міста Севастополя: 99011, м. Севастополь, вул. Павліченко, 1