Рішення №301536

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

05.12.06р.

Справа № А13/357-06

За позовом Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції, м. Павлоград,

Дніпропетровська область

до Суб'єкта підприємницької діяльності Фізичної особи ОСОБА_1,

м. Павлоград

про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця

                                                                                                                     Суддя Рудь І.А.

                                                                                                                  Секретар Заіменко А.С.

Представники сторін:

від позивача -Міхненко В.В., державний податковий інспектор юридичного відділу, довіреність № 20125/10 від 06.09.2006 р. 

від відповідача -не з'явився

Суть спору:

  Суддя господарського суду Дніпропетровської області Рудь І.А. за участю представника  позивача - Міхненко В.В., (держ., податковий інспектор юр., відділу, довіреність № 20125/10 від 06.09.2006 р.), розглянувши у судовому засіданні 05.12.06 справу № А13/357-06,

ВСТАНОВИВ:

Західно-Донбаська об'єднана державна податкова інспекція звернулась з позовом до суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Позов мотивовано посиланнями на неподання відповідачем у встановленому законом порядку передбаченої податкової звітності, що на думку позивача засвідчує факт відсутності здійснення зазначеною вище особою підприємницької діяльності і підставою для задоволення заявлених вимог.

Відповідач у судове засідання не з'явився, що не перешкоджає розгляду справи по суті.

Дослідивши матеріали справи, в тому числі копію свідоцтва від 19.02.2004 р., довідка з ЄДР № НОМЕР_1, Акт від 15.06.2006 р., розпорядження від 27.10.2006 р., № НОМЕР_2, господарським судом встановлено, що на протязі року відповідачем у передбаченому порядку до органу державної податкової служби декларації та інші документи фінансової звітності не надавались, що згідно п. 2 ст. 46 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців” є підставою для прийняття постанови про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

В судовому засіданні 05.12.06 р. були оголошені вступна та резолютивна частини постанови.

Враховуючи викладене, на підставі ст. 11 ЗУ “Про державну податкову службу України”, ст. 46 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців” та керуючись ст. ст. 94, 163 КАС України, господарський суд, -

                             

ПОСТАНОВИВ:

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця приватного підприємця ОСОБА_1 (51400, м. Павлоград, вул. АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_2)

Постанова набирає законної сили згідно ст. 254 КАС України та може бути оскаржена в порядку та строки, визначені ст.186 КАС України.

Копію постанови направити управлінню з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців для внесення державним реєстратором відповідного запису до ЄДРПОУ.

Суддя                                                                                                І.А. Рудь

Дата підписання постанови, оформленої у відповідності до ст.163 КАС України -05.12.2006р.

Згідно з оригіналом

Помічник судді                                            О.О. Красько