Рішення №301551

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                   УХВАЛА

                    

"11" грудня 2006 р.

Справа № 1/143-38.Господарський суд Волинської області, розглянувши матеріали посправі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвідвтор"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Телпласт"

          про стягнення 36 468,00 грн.


                    

ВСТАНОВИВ: позивач – Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвідвтор"

звернувся в господарський суд Волинської області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Телпласт" 36 468,00 грн. заборгованості за поставлену продукцію.

Позивач подав суду заяву в якій просить суд вжити заходи до забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Телпласт".

Відповідно до статті 66 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї ініціативи має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Позивач в заяві наводить докази про те, що не вжиття заходів до забезпечення позову в подальшому може унеможливити виконання рішення суду.

Суд вважає за необхідне задоволити таке клопотання.

Виходячи з вищенаведеного, з метою забезпечення позову, керуючись ст.ст. 66, 67 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


Ухвалив:


1.З метою забезпечення позову накласти арешт на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Телпласт", м. Луцьк, вул. Зв'язківців, 1, код ЄДРПОУ 20120054 на суму 36 468 грн. 00 коп.

2.Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю "Телпласт", м. Луцьк, вул. Зв'язківців, 1, код ЄДРПОУ 20120054 здійснювати відчуження майна.

Суддя М.М. Гончар