Рішення №301554


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


05 грудня 2006 р. Справа № 13/516-06


Суддя господарського суду Тісецький С.С.

при секретарі судового засідання Новожилова Л.В. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Могилів-Подільської об"єднаної державної податкової інспекції, ЄДРПОУ20087664, (вул.Кармелюка,7/54,м.Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000).

до:Дочірнього підприємства "Оазіс" Товариства з обмеженою відповідальністю "Чернівецький райсількомунгосп", код ЄДРПОУ 30160495, (24100, с. Мазурівка , вул. Леніна, 135)

про припинення юридичної особи

          

Представники :

позивача : Собко О.В.

відповідача : не з'явились


ВСТАНОВИВ :

Подано позов про припинення юридичної особи дочірнього підприємства «Оазіс» товариства з обмеженою відповідальністю «Чернівецький райсількомунгосп» код ЄДРПОУ 30160495, зареєстрованого Чернівецькою районною державною адміністрацією 07.06.2002 р., реєстраційний № 20092317700010085.

Відповідач представника у судове засідання не направив, відзив на позов до суду не подав.

Ухвалу надіслано відповідачу на його адресу рекомендованою поштою. Таким чином судом вжито всі можливі заходи для повідомлення відповідача про час та місце судового розгляду.

Неприбуття представника відповідача за таких обставин в судове засідання, виходячи зі змісту ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства, не є перешкодою для розгляду справи.

З пояснень представника позивача та наданих матеріалів суд вбачає таке.

Дочірнє підприємство «Оазіс» товариства з обмеженою відповідальністю «Чернівецький райсількомунгосп» код ЄДРПОУ 30160495, зареєстроване Чернівецькою районною державною адміністрацією 07.06.2002 р., реєстраційний № 20092317700010085.

Воно є платником податків і зборів, передбачених Законом України „Про систему оподаткування”.

Статтею 9 Закону України „Про систему оподаткування” передбачені обов’язки платників податків і зборів (обов’язкових платежів), а саме: вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами; подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов’язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до ст. 4 Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платники податків зобов’язані подавати податкову звітність до органу Державної податкової служби у строки, визначені цим Законом, тобто на протязі 40 календарних днів після закінчення звітного податкового періоду –кварталу.

Відповідач звіти про фінансово-господарську діяльність до органів державної податкової служби не подає з дня реєстрації, заборгованості перед бюджетом не має, що стверджується довідкою Чернівецького відділення Могилів-подільської ОДПІ у Вінницькій області.

Відповідно до ст. 59 Господарського кодексу України, ст. 38 Закону України від 25.05.2003р. № 755-ІV “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання протягом року органам Державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для скасування державної реєстрації та припинення юридичної особи.

З урахуванням наведеного позов підлягає задоволенню.


Керуючись ст.ст. 70, 71, 79, 86, 94, 128, 158, 162, 163, 167, 255, 257 КАС України, -


ПОСТАНОВИВ :


1.          Позов задовольнити.

2.          Припинити юридичну особу дочірнього підприємства «Оазіс» товариства з обмеженою відповідальністю «Чернівецький райсількомунгосп» код ЄДРПОУ 30160495, (24100, вул. Леніна, 135, с.Мазурівка, Чернівецького р-ну, Вінницької області)

3. Копію постанови в день набрання нею законної сили направити державному реєстратору Чернівецької РДА Стрілецькому І.В.(24100, м.Черінвці, вул. Леніна, 103)для виконання вимог, встановлених ст. 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.


Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Тісецький С.С.