Рішення №304049

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця,  Хмельницьке шосе, 7  тел. 66-03-00, 66-11-31    http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі

10 листопада 2006 р.                                                                         Справа № 15/480-06

Суддя господарського суду Курко О.П.  , розглянувши матеріали справи

за позовом: Державної податкової інспекції у Тульчинському районі Вінницької області, м. Тульчин, вул. Леніна, 51  

до: Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, АДРЕСА_1

про припинення підприємницької діяльності

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

1.  Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 07 грудня 2006 р. о 12:20 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1011 , яке буде проводитись суддею  Курко О.П..

3. Зобов'язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4.  Зобов'язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах  - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : докази, які підтверджують адміністративно-процесуальну дієздатність позивача (довідку про включення до ЄДРПОУ, положення тощо); надати докази повідомлення про час і місце судового розгляду відповідача (повідомлення про вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі);  оригінали документів, доданих до позовної заяви - для огляду в судовому засіданні, докази здійснення відповідачем підприємницької діяльності, уточнити види звітних документів, декларацій, та строки, в які їх слід подавати до податкових органів СПД ОСОБА_1, довідку про наявність чи відсутність за відповідачем заборгованості перед бюджетом .

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову в разі існування таких;   правовстановлюючі документи (свідоцтво про державну реєстрацію, паспорт  - оригінали для огляду в судовому засіданні, належним чином завірені копії в справу); докази подання звітної документації  позивачу, вказавши останню дату її подачі; реквізити наявних розрахункових поточних рахунків в банківських установах, докази здійснення підприємницької діяльності.    

5. Ухвалу  надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали -надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          Відповідно до ч. 6 ст. 254  КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

     

          Суддя                                                                     Курко О.П.