Рішення №304276

Справа № 22-8547-2006 рік                Головуючий в 1 інстанції Полякова С.А.

Категорія 32                                                              Доповідач Азевич В.Б.

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 жовтня 2006 р .                                                        Апеляційний суд Донецької області

в складі:

головуючого - судді Ювченко Л.П., суддів    Бабакової Г.А., Азевича В.Б., при секретарі  Тимченко Г.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку апеляційну скаргу      ОСОБА_1на рішення Єнакіївського міського суду   Донецької області від 14 червня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2про визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

У березні 2006 року позивач звернулася з вказаним позовом до суду. Він посилався на те, що є наймачем квартири, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 згідно ордеру, виданого на підставі рішення виконкому № НОМЕР_1 від 17.12.1980 р. Відповідачка є дружиною його сина і зареєстрована в квартирі з 23.07.2004 року. З липня 2005 року вона вибула на інше постійне місце проживання за адресою: АДРЕСА_2

У зв'язку з тим, що вона продовжує бути зареєстрованою в спірній квартирі, він оплачує комунальні послуги в тому числі і за відповідачку.

Просив суд визнати її такою, що втратила право користування жилим приміщенням.

Відповідачка позов не визнала з тих підстав, що вона забрала деякі свої особисті речі та речі дитини, і після лікування малолітньої дочки разом з нею поїхала до своєї матері. Іншого постійного місця проживання вона не має і тимчасово проживає у матері. У спірній квартирі залишилось майно, яке придбане за період сумісного життя з сином позивача.

Рішенням Єнакіївського міського суду Донецької області від 14 червня 2006 року у задоволені позову відмовлено.

В апеляційній скарзі позивач просить скасувати рішення суду, у зв'язку з тим, що воно не відповідає фактичним обставинам справи. Просив задовольнити його позовні вимоги та визнати відповідачку такою, що втратила право користування жилим приміщення у зв'язку з вибуттям на інше місце проживання.

У своїх заперечення відповідачка просили відхилити апеляційну скаргу з тих підстав, що її дочка знаходиться на обліку у Донецькому реабілітаційному центрі дітей з порушенням центральної нервової системи, та потребує постійного лікування. Позивач та його сім'я перешкоджають їй проживати у спірній квартирі.

з

Таким чином, відповідачка вибула на постійне місце проживання до другого населеного пункту та втратила право користування спірною жилою квартирою з дня вибуття, а саме з 18 липня 2005 року.

З огляду на викладене, рішення суду підлягає скасуванню, а позов задоволенню.

Позивачі не наполягає на стягнення з відповідачки судових витрат.

Керуючись ст.ст.           303, 304, 307 ч.І п.2, 309 ч. 1 п. п. З, 4, 314 ч. 2, 316

ЦПК України, апеляційний суд, -

ВИРІШИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1задовольнити.

Рішення Єнакіївського міського суду Донецької області від 14 червня 2006 року скасувати.

Задовольнити позов ОСОБА_1.

Визнати ОСОБА_2 такою, що втратила право користування жилим приміщенням у АДРЕСА_1 м. Єнакієве Донецької області.

Рішення апеляційного суду набирає законної сили з моменту його проголошення, але може бути оскаржено шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили безпосередньо до Верховного Суду України.